Balıkesir protokolüyle STK'lar bayramlaştı

Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti Milletvekilleri Mutlu Aydemir, Mustafa Canbey, Adil Çelik, Yavuz Subaşı, CHP Milletvekilleri Fikret Şahin ve Ahmet Akın, BAUN Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ile ev sahipliği yaptığı bayramlaşmaya katılan bürokratlarla STK temsilcilerinin tebriklerini kabul etti. 

Balıkesir protokolüyle STK'lar bayramlaştı

BAYRAM NAMAZINI PAŞA'DA KILDILAR

Balıkesir Zağnos Paşa Camisindeki bayram namazının ardından Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir milletvekili Adil Çelik, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Müftü Ramazan Topçam, cemaetle bayramlaştı.

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ ÖĞRETMENEVİNDE

Kurban Bayramı tebrik merasimi Balıkesir Öğretmenevi'nde gerçekleştirildi.
Vali Ersin Yazıcı ve protokol üyeleri, düzenlenen bayramlaşma törenine katılıp vatandaşlarla bayramlaştı.


Bayramın ilk günü düzenlenen tebrik programında halk ile Devlet ricali bir araya gelerek bayram güzelliğine yakışır bir kutlama yaptı.
BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
Bayram ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşan Vali Ersin Yazıcı, vatandaşların bayramlarını kutlayarak, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Bayram günlerinde sevincin doruğa çıktığını belirten Vali Yazıcı, bayram kutlamasına vatandaşların yoğun katılımının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
HALKIMIZLA BERABER OLDUK ONUN İÇİN ÇOK MUTLUYUZ


Bayramların, geleceğe beslenen umudun yeşerdiği müstesna günler olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "Bugün Balıkesirli hemşehrilerimizle ve tüm devlet dairelerinin müdürleriyle birlikte bayramlaştık. Halkımızla beraber olduk onun için çok mutluyuz. Her bayram geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programımızda vatandaşlarımızla kucaklaştık." dedi.
TÜM İNSANLIĞA BARIŞ, KARDEŞLİK VE HUZUR


Kurban Bayramı'nın Balıkesir'e, devletimize, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni eden Vali Ersin Yazıcı, "Kurban Bayramı vesilesiyle bir kez daha tüm şehitlerimizi saygıyla, rahmetle anıyoruz. Kurban Bayramı'nın; Balıkesir'imizin, Devletimizin, milletimizin, tüm insanlığın ve dünyamızın barış, huzur ve sonsuz mutluluğa kavuşmasına vesile olmasını diler, bütün Balıkesirli Hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutlar, sevgi ve saygılar sunarım." şeklinde konuştu.

Öğretmenevindemi bayramlaşmaya Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, yardımcıları ve şube müdürleriyle birlikte tam kadro katıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2018, 20:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228