Başkentteki Balıkesirlilerin iftarı

Ankara'daki hemşehrilerimizin 'sıcak yuvası'na dönüşen Balıkesirliler Derneği, geleneksel iftar sofrasında bir araya gelen 20 ilçeden 300 Balıkesirli dayanışma örneği sergiledi.

Başkentteki Balıkesirlilerin iftarı
Ankara Balıkesirliler Derneği'nin geleneksel hale dönüştüğü  her yıl iftar buluşması  geniş katılımla gerçekleşti. 

Başkenteki hemşehrilerimizle iftar sofralarında buluşan Ankara Balıkesirliler Derneği,  Hakimevindeki iftar organizasyonu ile geleneğini bu yılda sürdürdü

Gurbetteki Balıkesirlilerin yoğun ilgi gösterdiği gönül sofrasına, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü CİRİT, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı  Mehmet AKARCA, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi GÜVEN, Balıkesir eski Milletvekili İsmail ÖZGÜN ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi temsilen Faruk Özen ve 300 den fazla hemşehrimi  katıldı.. 

Katılımları için Balıkesirli üst düzey bürokratlara teşekkür eden Dernek Başkanı Servet Camgöz, " Dostlarımızın katılımıyla zenginleşen iftarımızda yine muhabbet, dostluk ve coşku vardı. Biz birlikte daha güzeliz, daha güçlüyüz. Tüm hemşehrilerimizi derneğimize, etkinliklerimize bekliyoruz. " dedi. 

Başkanlığını üstlendiği Ankara Balıkesirliler Derneği'ni 'yüzakı' bir hemşehri derneğine dönüştüren çalışmalara imza atan Servet Camgöz, iftara katılan hemşehrileriyle yakından ilgilendi.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 00:09

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner151

banner215