Karesi başkan yardımcısına anjiyo

Balıkesir'deki belediyecilerin en tecrübeli ismi ve kent sosyal yaşamının renkli simalarından Yusuf Hocaoğlu yoğun çalışma temposuna daha fazla dayanamadı. Yorgun düşen Hocaoğlu, ani bir rahatsızlık sonucu gittiği hastanede anjiyografi oldu, ardından doktorların tavsiyesine uyarak evinde istirahate çekildi.

Karesi başkan yardımcısına anjiyo
Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın "A Takımı"nda yer alan başkan yardımcısı Yusuf Hocaoğlu, anjiyo oldu. 
Balıkesir'de merhum Sabri Uğur döneminden bu yana belediye meclisleri yanında şehrin bir çok sivil toplum kuruluşunda üstlendiği önemli ve kritik görevleri yerine getirmek amacıyla gecesini gündüzüne katan Yusuf Hocaoğlu, sonunda yorgun düştü.
Bir süredir var olan bazı sağlık şikayetlerini ciddiye almadan çalışmalarını sürdüren Yusuf Hocaoğlu, bu kez kalbi tekleyince soluğu hastanede aldı. 
Hekimler, kalp krizi tehdidiyle karşı karşıya bulunan Hocaoğlu'na anjiyografi uyguladı. 
Hocaoğlu, bir sürede müşühade altında tutulduktan sonra evinde istirahate çekildi. 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, çalışma arkadaşı Yusuf Hocaoğlu'nu evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Allah'tan acil şifalar dilediği Hocaoğlu'nu "seni en kısa zamanda aramıza işinin başında görmek istiyoruz" dedi. 

Anjiyo Nedir?

Anjiyo, kalbi besleyen, koroner damar adı verilen damarların görüntülenmesi olarak özetlenebilir. Halk arasında damar sertliği olarak bilinen koroner arter hastalığından şüphe duyulduğunda ya da hastalığın belirtileri ortaya çıktığında bu damarları görüntülemek için kullandığımız bir yöntemdir. En sık görülen, hastalığı işaret eden belirti göğüs ağrısıdır.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 19:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Fahrettin KAYAN
Fahrettin KAYAN - 13 ay Önce

Değerli Yusuf HOCAOĞLU'na geçmiş olsun dilekleri gönderiyor,acil şifalar diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228