Mehteran başı yatağa düşünce!

Balıkesir'de herkesin "CimBom Mustafa" lakabıyla tanıdığı Mustafa Saran başarılı bir ameliyat geçirdi. Geçmiş olsun ziyaretine gelen mehteran arkadaşları Saran'ın evi önünde mini konser vererek hem sürpriz, hem jest yaptı. AK Partili eski yöneticinin sancaktarı olduğu Mehteran Takımı, Afrin'deki Mehmetçiklere selam çaktı, milli duygularını kabarttığı vatandaşları coşturdu..

Mehteran başı yatağa düşünce!
 BALIKESİR'in renkli simaları arasındaki eski AK Parti il yöneticisi  Mustafa Saran yaşadığı bir rahatsızlık nedeniyle başarılı ameliyat geçirdi.  
Müthiş Türkiye sevdalısı olduğu kadar koyu Galatasaray taraftarı olması nedeniyle için kentte herkesin "CimBom Mustafa" lakabıyla tanıdığı Saran, İzmir Bozyakaya Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından Balıkesir'e döndü.
Evinde nekahet evresine çekilen Saran'a, hergün onlarca kişi geçmiş olsun ziyaretinde bulunuyor. 
CimBom Mustafa'nın bugünkü ziyaretçileri arasındaki Mehteran arkadaşları hem kendisine, hem de oturduğu semte büyük bir sürpriz yaptı. 

Balıkesir Mehteran Takımı tüm ekip halinde geçmiş olsuna gittikleri Saran için büyük moral kaynağı oldu. Mehter Takımı, Saran'ın evinin önünde verdikleri mini konser ile Afrin'de yedi düvele karşı mücadele eden Mehmetçiklere destek olurken, vatandaşlarımızın da milli duygularını kabarttı. 
Mustafa Saran, Sancaktarı olduğu Balıkesir Mehter Takımındaki arkadaşlarına "Sağolsunlar Varolsunlar" diyerek teşekkür etti. 

Bu arada Karesi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Meydan da geçmiş olsun dileğinde bulunduğu CimBom'a  canıyla eş değer gördüğü Türk Bayrağı hediye etti. 
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 20:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228