Balıkesirli öğrenciler TÜBİTAK'la zirve yaptı

Balıkesir eğitim camiası bu kez Bursa'daki gururlandı. Bölge Finalinden 3 birincilik, 5 ikincilik ve 3 üçüncülük ödülü ile toplamda 10 adet derece ile döndü. Birinci olan eserler, 7-11 Mayıs 2018 tarihinde Kayseri’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Final Sergisine katılacak.

Balıkesirli öğrenciler TÜBİTAK'la zirve yaptı
       Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. M.Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül törenine TÜBİTAK Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa ÖZKAN, İl Millî Eğitim Müdürleri, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
        
Balıkesir, 32 proje ile yer aldığı "Bursa Bölge Finali"nden 3 birincilik, 5 ikincilik ve 3 üçüncülük ödülü ile toplamda 10 adet derece ile döndü. Birinci olan eserler, 7-11 Mayıs 2018 tarihinde Kayseri’de gerçekleştirilecek olan Türkiye Final Sergisine katılacaklar.

İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, 16 İlçe Millî Eğitim Müdürü ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar’la birlikte katıldığı ödül töreni sonunda öğrencilerimizi tebrik ederek katılan tüm öğrenci ve öğretmenlere ödül takdim etti.
         
         Yıldız, “Bizlere bu gururu yaşatan öğrencilerimize; değerli danışman öğretmenlerine; okul müdürlerimize ve bu güzel tabloda büyük emekleri olan Cemile Çakır hocama teşekkürü bir borç biliyorum.”dedi.

       
İŞTE DERECE YAPAN BALIKESİRLİ ÖĞRENCİ VE OKULLAR
        Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2018, 14:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228