İlk işi müdürlerle tanışmak oldu

Haftabaşında göreve başlayan Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner'in ilk işi ilçelerde görev yapan mesai arkadaşlarıyla tanışmak oldu.

İlk işi müdürlerle tanışmak oldu
BALIKESİR Milli Eğitim Müdürlüğü görevine ataması yapılan ve haftabaşında göreve başlayan Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner'in ilk işi ilçelerde görev yapan mesai arkadaşlarıyla tanışmak oldu.
İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle tek tek tanışan Caner, Balıkesir'i eğitimde layık olduğu düzeye çıkarmak için el birliğiyle çalışacaklarını belirterek, "Sürekli olarak iyi bir iletişim halinde, sorunları istişare ederek ve iyi örnekleri paylaşarak, gözden geçirilmiş stratejik planlar doğrultusunda, hedefleri netleşmiş performans kriterlerle pozitif disiplin anlayışına sahip yapıcı bireyler olarak mesai kavramına takılmaksınız, Balıkesir’i,  eğitimde layık olduğu düzeye çıkarmak için çalışacağız” dedi.
Fırsat eşitliği sağlamada, gerekli hassasiyetin gösterilmesine vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Caner, kurumların temizliği konusunda, problem çözmede gerekli ciddiyetin gösterilesini, işlerin zamanında yapılmasını, güler yüzlü olunmasını istedi.
Toplantıda Haziran ayına kadar 6287 sayılı yasa gereği okulların yapılandırılması ile norm kadro fazlalıklarının değerlendirilmesi üzerinde duruldu. Akademik başarı için proje başarısının gerekliliği vurgulandı. Okullarda kılık kıyafet serbestisinin mevzuat çerçevesinde fiilen başladığını hatırlatan Caner, durumu müsait olmayan öğrencilerle ilgilenilmesini istedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228