Balıkesir'de Kula'ya karşı Yeşil Hareket

Balıkesir Ticaret Odası seçimleri için geri sayım başlarken ikinci aday sahneye çıktı. Bir önceki seçime damga vuran "Turuncu" hareketin rengi bu kez "Yeşil" oldu. Rahmi Kula'ya karşı, mevcut yönetimin Meclis Başkanı Kerem Kırımlı aday çıkarıldı. AK Part ve MHP teşkilatları Kırımlı'nın "Yeşil Hareketi"nde birleşti. AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ile MHP İl Başkanı Suat Par, "Yeşil Hareket" için partilileri harekete geçirdi.

Balıkesir'de Kula'ya karşı Yeşil Hareket
Ticaret Odası seçimleri için "Yeşil Hareket" grubunu oluşturan ekip, iki gün süren istişarelerin sonucu adayını bugün Kerem Kırımlı olarak açıkladı.

AK PARTİ ve MHP ORTAK HAREKET EDECEK
Karesi AVM Salonundaki adaylık açıklamasında MHP ve AK Parti teşkilatlarına mensup çok sayıda isim katıldı. 

RECAİ GÜRCAN - KEREM KIRIMLI ELE ELE
Bu arada, bir önceki seçimlerde Mahmut Yavuz'un kaybeden listesinde yer alan ünlü kuyumcu Recai Gürcan da hazır bulunarak "Yeşil Hareket"e destek verdi. Bu ekibin seçimleri kazanması halinde Gürcan'ın Meclis Başkanlığını üstlenmesi bekleniyor. 

KIRIMLI'NIN İLK MESAJI
"Bizim şehrimizle ilgili hayallerimiz var. Şimdi bu hayalleri gerçeğe dönüştürme vakti." diyerek BTO başkanlığına adıylığını açıklayan Kerem Kırımlı'nın ilk mesajı şu oldu:  
"Balıkesir'in ticari ve ekonomik hayatını Türkiye'de ve Dünyada hatrı sayılır bir noktaya taşımak amacıyla ''YEŞİL HAREKETİ'' başlatmış bulunuyoruz.
Balıkesir Ticaret Odası'nın değerli üyeleri, sizleri birlikte çalışmaya ve Balıkesir ticaretini birlikte yönetmeye davet ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 02:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228