Balıkesir'deki en yetkili isim konuştu

Edip Uğur'un Büyükşehir Belediye başkanlığından istifasıyla yeniden şekillenmeye başlayan güç dengesinin Ticaret ve Sanayi Odaları seçimlerine yansımasının nasıl olacağı üzerine şçeşitli spekülasyonlar yapılırken siyasi iradeden ilk açıklama geldi. AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, "Oda seçimlerine biz müdahil olmayacağız" dedi.

Balıkesir'deki en yetkili isim konuştu
AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan,  Sanayi Odası ve Ticaret Odası seçimleriyle ilgili görüşlerini soran gazetecilere şu yanıtı verdi: 

“Bizler il yönetimi olarak Ak Parti’yi temsil eden en üst organız. 50 kişilik bir yönetim kurulumuz var. İl Başkanı olarak ben varım, benim ağzımdan yada yönetim kurlu 50 kişinin ağzından bu odaların seçimleriyle ilgili hiçbir kelime duymamışsınızdır.
Ak Parti’nin oda seçimlerine kesinlikle müdahilliği yok.  Herkes işini yapacak, biz siyaset yapıyoruz. Odalarda kendi başkanlarını seçecek. Kim seçilirse bizim başkanımızdır."
Ticaret Odası başkanlığına aday olarak İl başkan yardımcısı Ragıp Başlı'yı göstereceğine ilişkin haberlerin hatırlatılması üzerine Demiraslan, "Kamuoyundaki söylentiler ve haberler tamamen bizi yıpratmak için yapılan haberlerdir." diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 23:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228