Balıkesir'den 26 firma büyükler arasında

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu açıklandı. TÜPRAŞ'ın her zamanki gibi açık ara zirvede yer aldığı listeye Balıkesir'den 26 sanayi kuruluşu girdi. Bunlardan sadece 6'sının vergi kaydı Balıkesir'de. BSO Başkanı İsmail Uğur, "Ülkemizdeki istikrar ve güven ortamında bu başarıyı yakalayan tüm firmalarımızı ve firmalarımızın başarısında pay sahibi tüm çalışanlarını kutlarım" dedi.

Balıkesir'den 26 firma büyükler arasında
İstanbul Sanayi Odası Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşunu açıkladı.
TÜPRAŞ'ın her zamanki gibi yine liste başı olduğu ilk 500'de, Balıkesir'den 26 firma yer aldı. Bunlardan 20'sinin vergi kayıtlarının başka bir vilayette ancak üretim tesisleri Balıkesir'de bulunduğu açıklandı. 
İŞTE 500 BÜYÜK ARASINDAKİ BALIKESİR SANAYİ ODASI ÜYESİ FİRMALAR
Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş., Banvit Bandırma Vitaminli Yem San. A.Ş., Enerjisa Enerji Üretim A.Ş., Akçansa Çimento San. ve Tic. A.Ş., Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.,  Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., Limak Batı Çimento San. ve Tic. A.Ş., Cargill Tarım ve Gıda San. Tic. A.Ş., Yudum Gıda San. ve Tic. A.Ş., Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş., Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş., Başhan Tarımsal Ürünleri Pazarlama San. ve Dış Tic. A.Ş., BAGFAŞ Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., Hastavuk Gıda Tarım Hayvancılık San. ve Tic. A.Ş., Yarış Kabin San. ve Tic. A.Ş., Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş., Tamek Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş., Assan Panel San. ve Tic. A.Ş., Teksüt Süt Mamülleri San. ve Tic. A.Ş., Torunlar Gıda San. ve Tic. A.Ş., Bupiliç Entegre Gıda San. Tic. A.Ş., Bursa Beton San. ve Tic. A.Ş.

BSO BAŞKANI İSMAİL UĞUR'DAN KUTLAMA
Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, yaptığı açıklamada,  "Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu" çalışmasının 2015 yılı sonuçları açıklanmıştır. Balıkesir Sanayi Odası üyelerimizden 26 firma ülkemizin en büyükleri arasında yer almayı başarmıştır. Ülkemizdeki istikrar ve güven ortamında bu başarıyı yakalayan tüm firmalarımızı ve firmalarımızın başarısında pay sahibi tüm çalışanlarını kutlar, önümüzdeki yıllarda da başarılarının devamını dilerim" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2016, 00:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228