Enerji Bakanı en büyüklerin fabrikasında

Balıkesir'de açılış ve temel atma törenlerine katılan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, dünyada en büyük trafoların üretildiği tek fabrika olan BEST'i ziyaret edip Yırcalı grubuna ait tesisleri gururla gezdi.

Enerji Bakanı en büyüklerin fabrikasında

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bazı açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere geldiği Balıkesir’de Yırcalı Grubu bünyesindeki Balıkesir Elektro Mekanik Sanayi Tesisleri (BEST) fabrikasını ziyaret etti.


Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislere gelişinde BEST Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı, Yönetim Kurulu Başkanvekili Sırrı Yırcalı, Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yırcalı ve firma üst düzey yetkilileri tarafından karşılanan Enerji Bakanı Fatih Dönmez’e AK Parti Milletvekili Belgin Uygur, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan eşlik etti. 


Balıkesir'in dünyaca ünlü iş insanı Rona Yırcalı  ile dedesinin adını taşıyan oğlu Sırrı Yırcalı, Bakan Dönmez’i, BEST'in çalışmaları hakkında bilgilendirdi.


Dünyanın en önemli trafo üreticilerinden biri olan BEST'teki  üretim bölümlerini gezerek ilgiyle inceleyen Enerji Bakanı Fatih Dönmez, fabrika çalışanlarıyla da sohbet etti. 


"Kalite her yerde pazar bulur. Kaliteyi üretebilmek için kaliteli çalışacak insan kaynağına ihtiyaç var" diyen  Bakan Dönmez,  emekleri karşılığında kutladığı  BEST çalışanlarıyla objektiflerin karşısına geçerek ziyaretinin anısına fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 14:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228