İşte Rahmi Kula'nın ilk mesajı

Balıkesir Ticaret Odası başkanlığına, rakibinin arkasındaki siyasal güce rağmen, BTO'nun bugüne değin gerçekleşen seçimlerinde görülmemiş ezici üstünlükle seçilen Rahmi Kula'nın ilk işi babası Faruk Kula'nın elini öpmek ve birliktelik mesajı vermek oldu.

İşte Rahmi Kula'nın ilk mesajı
Balıkesir Ticaret Odası'nın çiçeği burnundaki başkanı Rahmi Kula, sonuçların belli olmasının ardından birlik-beraberlik mesajı verdi.
Kula, şunları söyledi:

ÖTEKİLEŞTİRİCİ OLMAYACAK!
"Bu seçim sürecinde bana destek olan, çalışmalarda bulunan, telefon açan, bizimle beraber yollara düşen ve arkadaki gizli kahramanlara herkese binlerce kez teşekkür ediyorum. Allah bin kere razı olsun.
Bundan sonra birleştirici, bütünleştirici olacağız.
Hiçbir zaman ötekileştirici olmayacağız. Balıkesir için hepbirlikte daha ileriye."

ALLAH'A HAVALE ETTİ
Rahmi Kula, seçim öncesi kentteki yerel bazı basın-yayın organlarında ailesi aleyhindeki yayınlara da "hepsini Allah'a havale ediyorum" diyerek tepki gösterdi.

KULA GİBİ SEÇİM KAZANAN OLMADI
Rahmi Kula, Ticaret Odası'nın bugüne değin yapılan ve iki adayın yarıştığı seçimlerde en farklı kazanan isim olarak da ilk günden Oda tarihine geçti.

Aynı zamandra Ticaret Borsası başkanı olan Faruk Kula, oğlunun ezici farkla kazandığı Ticaret Odası seçimlerinin ardından gazetecilere açıklama yaptı. Oğlu Rahmi Kula'yı öperek kutlayan ünlü işadamı, seçim zaferini kutlamaya gelen işadamlarına "onu sizlere emanet ediyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 18:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228