Kendi sektöründe Şişecam'dan iyisi yok

Şişecam Cam Ambalaj Cam Konusundaki Uzmanlığını 24.Avrasya Cam Ambalaj Fuarı’nda Ortaya Koydu

Kendi sektöründe Şişecam'dan iyisi yok

Türkiye’nin en büyük cam ambalaj üreticisi Şişecam Cam Ambalaj, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 24. Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı.

Fuarda gıda, içecek ve sağlık sektörlerine yönelik cam konusundaki uzmanlığını ziyaretçilerle paylaşan Şişecam Cam Ambalaj, fuarda, markalı ve standart ürün portföyünü sergiledi. Fuarın ikinci günü ise ‘Güvenli Cam Ambalaj Kullanımı’ seminerine ev sahipliği yaparak, güvenli ambalaj, cam ambalajın üstün özellikleri, cam ambalaj üretim yöntemleri konularına dikkat çekti.

 Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu’nun cam ambalaj alanında faaliyet gösteren Şişecam Cam Ambalaj, tüketiciye cam ambalaj bilinci aşılamak amacıyla gıda, içecek ve sağlık sektörlerine yönelik sunduğu yenilikçi çözümleri sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen gıda ve içecek sektörü firmalarının tek ya da en büyük cam ambalaj tedarikçisi konumundaki Şişecam Cam Ambalaj, 31 Ekim-3 Kasım 2018 tarihleri arasında 24. Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaki yerini aldı. Cam ambalaj konusundaki uzmanlığını ziyaretçilerle paylaşan Şişecam Cam Ambalaj fuarda, markalı ve standart ürün portföyünün yanı sıra ödüllü ürünlerini de sergiledi. Şişecam Cam Ambalaj, fuarın ikinci günü düzenlediği cam ambalaj kullanımının öneminin vurgulandığı ‘Güvenli Cam Ambalaj Kullanımı’ başlıklı seminerde, sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle bir araya gelerek, güvenli cam ambalaj kullanımı, cam ambalaj ürünlerinde kalite, verimlilik ve emniyetin sağlanması konularının ele alındı.

Şişecam Cam Ambalaj Hakkında

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Cam Ambalaj, günümüzde toplam 2,5 milyon ton/yıl üretim hacmiyle hem Avrupa’nın hem de dünyanın 5’inci büyük cam ambalaj üreticisidir. Şişecam Cam Ambalaj, Türkiye ile birlikte Gürcistan, Rusya ve Ukrayna olmak üzere 4 ülkede toplam 10 üretim tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye pazarının lideri konumundaki Şişecam Cam Ambalaj gıda, su, maden suyu alkollü ve alkolsüz içecekler ile ecza ve kozmetik sektörlerine 6 cc'den 15.000 cc'ye kadar çeşitli hacim ve renklerde cam ambalaj sağlamaktadır.

www.sisecamcamambalaj.com

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 17:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228