YASTIK ALTINDAKİ ALTINLARI ÇIKARIN!

Bugüne kadar yaptığı kampanyalarla yastık altındaki 4.1 ton altını ekonominin kullanımına kazandıran Kuveyt Türk, altın hesapları için fiziki altın toplama kampanyasına devam ediyor.

YASTIK ALTINDAKİ ALTINLARI ÇIKARIN!

Bugüne kadar yaptığı kampanyalarla yastık altındaki 4.1 ton altını ekonominin kullanımına kazandıran Kuveyt Türk, altın hesapları için fiziki altın toplama kampanyasına devam ediyor. Kuveyt Türk, kampanya kapsamında altınlarını güven içinde değerlendirmek isteyen Balıkesirlileri bekliyor.

Kuveyt Türk, Balıkesir Şubesi’nde bugün fiziki altın toplama günleri gerçekleştiriyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası, altın konusundaki öncülüğünü devam ettirerek ve birçok müşterisinden gelen talebi de göz önünde bulundurarak, altın hesapları için fiziki altın toplama kampanyasına devam ediyor.

Kuveyt Türk, yaklaşık bir senedir İstanbul Altın Rafinesi (İAR) ile ortaklaşa yaptığı altın toplama günlerine Balıkesir Şubesi’nde bugün devam ediyor.

Altın ürünlerini tüketiciyle buluşturmada ilk olmayı hedefleyen Kuveyt Türk, geçtiğimiz yılın Mart ayında başlattığı “Fiziki Altın Toplama kampanyasıyla" sektörde yenilikçi bir hizmete daha imza attı. İstanbul Altın Rafinerisi ile yaptığı ortaklaşa çalışma ile müşterilerin bilezik, küpe, kolye gibi değerli zinet eşyalarını banka hesaplarına yatırmalarını sağlayan Kuveyt Türk, bu kampanya sonucunda bugüne kadar yastık altındaki 4.1 ton altını ekonominin kullanımına kazandırdı. 

Geçmişten bugüne altını sağlam bir yatırım aracı olarak görülmekte, Kuveyt Türk , “Fiziki Altın Toplama kampanyasıyla” müşterilerine çalınma kaygısı taşımadan hesaplarında gram olarak altınlarını saklama ve istedikleri miktarda alım-satım imkânı sunuyor, yastık altından ekonomiye kazandırılan bu altınları hesap işletim ücreti gibi hiçbir masraf almadan “Altına Altın Katılma Hesabı” ile müşterilerinin kar etmelerini sağlıyor.

Geçtiğimiz yıl 14 altın ürünü ile 22 Ton altın miktarına ulaşan banka, gelecek yıllarda da yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamayı hedeflemektedir.

Avantajları: Banka güvencesi, Saklama maliyetinden kurtulma, Altınlarının üzerinden kar payı alma imkânı, Evde çalınma riskinin ortadan kalkması.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2013, 19:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228