Balıkesir Yeni Karesi konutlarıyla EXPO'da

Bölgenin önemli ekonomik ve ticari zirveleri arasında yer alan MÜSİAD EXPO'nun 17'ncisiyle Balıkesir'de dünya pazarına açıldı. Büyükşehir Belediyesi açtığı stantta, ilimizin zenginlikleri yanında BALTOK'un Yeni Karesi konutlarını Arap ve Afrika ülkelerinden katılımcıların beğenisine sundu.

Balıkesir Yeni Karesi konutlarıyla EXPO'da

MÜSİAD tarafından CNR Expo'da bu yıl 17'ncisi düzenlenen MÜSİAD EXPO başladı.

Almanya, Fransa, Hollanda gibi AB ülkeleri olduğu kadar, Çin, Malezya, Hindistan, Pakistan gibi Asya ülkeleri ile, Birleşik Arap Emirlikleri ve Nijerya, Kenya, Sudan gibi Afrika’nın bulunduğu 100 kadar farklı ülkeden firmaların yer aldığı MÜSİAD EXPO'de Balıkesir Büyükşehir Belediyesi de stant açtı. Başkan Zekai Kafaoğlu da açılış törenine katıldı. 


Kafoğlu, MÜSİAD Expo kapsamındaki 4. Nigh Tech Port 22. Uluslararası İş Forumu ve 6. Uluslararası Genç İşadamları kongresi açılış töreninde hazır bulundu. Sanayi ve Bilim Bakanı Mustafa Varank ve MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan'la görüştü. 
Kafaoğlu, balikesirim.net'e yaptığı açıklamada, Balıkesir standının büyük ilgi gördüğünü belirterek, BALTOK ile Büyükşehir stantlarını gezen katılımcıları Balıkesir'i anlattı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 18:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner207

banner151