Bu haber kez okundu.

Baltok, Yeni Karesi'de damping yaptı
YENİ KARESİ YÜKSELİYOR
İLK ETAPTA DAİRE TESLİMİ İÇİN GERİ SAYIM
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Balıkesir Toplu Konut A.Ş. (BALTOK), geçen yıl Nisan ayında temelini atarak inşasına başladığı  bin 334 konutluk Yeni Karesi adlı dev projede bloklar ortaya çıktı. Örnek daire yanında bazı bloklarda da ince işçiliğe geçilirken, ev almayı düşünenlere müjdeli bir haber geldi. 

KAFAOĞLU TALİMAT VERDİ
FİYATLARDA İNDİRİME GİDİLDİ
BALTOK'un Yönetim Kurulu Başkanlığı yanında Genel Müdürüğünü üstlenen Balıkesir'in ünlü müteahhitlerin Mustafa Bahçeci, ilk etapta dairelerin hak sahiplerine Mart 2019'da teslim edileceğini belirtirken, bir de 'ucuz konut' müjdesi verdi. 
Yeni Karesi'de 2. etap konutların yapımına yakın gelecekte başlanacağını bildiren Bahçeçi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nun talimatıyla konut fiyatlarında indirime gidildiğini müjdeledi. Karafoğlu'nun en çok güvendiği ve Balıkesirspor'u da teslim ettiği Mustafa Bahçeci, "Balıkesirli hemşehrilerimizi kentin yeni yaşam merkezi Yeni Karesi'de yaratılan yeni fırsatlardan yararlanmaya çağırıyoruz” mesajını verdi. 

240 AY VADEYLE 196 BİN LİRAYA DAİRE 
2+1 daireler 196 bin liradan, 3+1 daireler 238 bin liradan, 4+1 daireler ise 366 bin liradan başlayan fiyat ve 240 aya varan ödeme seçenekleriyle satışa sunuldu. BALTOK, Yeni Karesi'de satışa sunduğu dairelerin iç dizaynınnda talep sahiplerinin istediği doğrultusunda değişiklik yapabildiği kaydedildi. 


ÖRNEK DAİREYİ GEZEN BÜYÜLENİYOR
2. Sakarya Mahallesi Körfez Çevre Yolu yanında yükselen Balıkesir tarihinin en büyük konut projesine vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Türkiye'de gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından  "prestij ve değer kazandıran proje" olarak adlarılan Yeni Karesi'de beğeniye sunulan örnek daireyi görenler ise adeta büyüleniyor.

KAMU BİNALARININ MERKEZİNDE
Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasının da taşınacağı Balıkesir'in yeni şehir merkezi Yeni Karesi'de kamu hizmet binaları, konut ve ticaret alanları, iş merkezleri, okullar, hastaneler ile geniş park alanları yeralıyor. 

YEPYENİ BİR YAŞAM ALANI
Yeni Karesi'de 12 derslikli ilköğretim okulu, kreş, spor tesisi, büyük bir çarşı, 100 kişilik konferans salonu, süpermarket, kafeler, restorantlar ve 1000 kişilik cami gibi sosyal ihtiyaçlara cevap verebilecek mekanlar bulunacak. 

PROJE HAKKINDA
Konsepti ile Balıkesir'in yaşam değeri en yüksek ve en büyük projelerinden biri olan Yeni Karesi, yaklaşık 227 bin metrekarelik alana, 24 blok ve bin 334 daireden kuruluyor. 
Modern mimari yapısı ve emsalsiz malzeme kalitesiyle farklılık yaratan ve prestij kazandıran Yeni Karesi, 26 farklı tip konut seçeneğiyle  geniş yaşam yelpazesi sunuyor. > balikesirim.net >
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner195

banner196