Bu haber kez okundu.

Balıkesir'de deprem etkisi yaratan şok sözler!

AİLECE AK PARTİ VE TAYYİP ERDOĞAN DÜŞMANI

AK Parti’nin Al­tı­ey­lül İlçe Kong­re­si’ne, Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı Edip Uğur’un ko­nuş­ma­la­rı damga vurdu. Uğur, ken­di­si­ne ‘Gol at­ma­ya ça­lı­şan’ AK Parti için­de­ki bir gu­ru­ba ve on­la­ra ya­naş­ma­ya ça­lı­şan Ba­lı­ke­sir’in malum arazi rant­çı­sı­na, zehir zem­be­rek sözler­le yük­len­di. Uğur, “30 Mart se­çim­le­rin­de FETÖ imamı İzzet Bilir’le bir­lik­te AK Parti’ye kay­bet­tir­mek için her türlü kum­pa­sı kuran, ha­ya­tın­da AK Parti’ye oy ver­me­miş, aile­ce Tay­yip Er­do­ğan düş­ma­nı, FETÖ’nün mali ima­mıy­la de­vam­lı kon­sept ge­liş­ti­ren arsa rant­çı­la­rı var” diye konuştu.
 
BİZİM İRLANDALILAR, AKLINIZI BAŞINIZA ALIN
 
Uğur, “Bu rantçılar, AK iktidar zamanında imardan rant elde edemedi. Şimdi bizim içimizdeki ‘Gol atanlar’ var ya bu rantçıları yanlarına alıyor. Rantçı sağda solda, ‘Edip Uğur aday olursa ben de aday olurum’ diyor. Bu işler öyle ucuz değil. Seni rantçı seni. Medeni cesaretin varsa, omurgalıysan, erkeksen çık karşıma. Ey rantçı, ey AK Partili olmayan. Önce partini belli et. Sen TKP’li misin? CHP’li misin? HDP’li misin? Hangi partidensin. Bizim İrlandalılara da sesleniyorum; aklınızı başınıza toplayın. Burada tiyatro oynamıyoruz. Siyaset yapıyoruz” dedi.
 
KENDİ KALEMİZE GOL ATIYORUZ
 
Edip Uğur, AK Parti teşkilatlarında gördüğü problemleri somut örnekler vererek gözler önüne serdi. Uğur, “Kadrolu Uğur muhalifleri, kendi partisine gol atmaya çalışıyor” dedi
 
RAKİBİMİZ KENDİMİZİZ
 
Konuşmasında 24 saat geçmeden görevden alınan Gezi Parkı destekçisi Kadın Kolları Başkanı ve Denizli’den ithal Gençlik Kolları Başkanı’nı örnek göstererek eleştirilerini sıralayan Başkan Uğur, “AK Parti’nin en büyük rakibi kendisi. Eğer kendi kalemize gol atmazsak, biz başarılıyız” dedi.
 
KADROLU MUHALİFLER
 
“2001’de 6 ayda AK Parti teşkilatını kuramayanlar, ben kurunca muhalifim oldular. Hala bana gol atmaya çalışıyorlar ama ben tecrübeli kaleciyim” diyen Uğur, 2015’ten beri kendisine FETÖ karalaması yapanların şu an FETÖ bağlantılı paralel yapı deşifre davasında yargılandığını vurguladı.
 
ANKARA'DA AĞLAYARAK SİYASET OLMAZ

Siyasette dürüstlüğün önemine vurgu yapan Uğur, şu tarihi konuşmayı yaptı:
Siyaset yaparken iftira atmayacaksın. Edip Uğur bana küfretti, bana hakaret etti diye ağlamayacaksın. Eğer böyle gözyaşlarıyla siyaset yapacaksan git yeşil çama film çek, siyasette işin yok. Birlik-beraberlik nutukları atıp birlik beraberlik mesajları atıyorsan, CHP’li adamı, AK Parti’ye oy vermemiş adamı, Recep Tayyip Erdoğan’dan nefret eden adamı, arsa rantçısını arkadaş ediniyorsun. Aklınız fikriniz Edip Uğur. Sizin yüzünüzden bu rantçılar sağda solda ‘AK Parti’yi ben dizayn ediyorum’ diye caka satıyor..”
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner152

banner151