Basından komutana 'hoşgeldiniz' ziyareti

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Gürcan Sercan’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Basından komutana 'hoşgeldiniz' ziyareti
Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları ile İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Gürcan Sercan’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
Bir ay önce komutanlığa atanan Sercan, bu süre içinde ili tanımaya çalıştığını belirtirken, “Balıkesir gerçekten büyük bir il. Bir ay içinde Marmara dışında tüm ilçelerimize gittim.. Sorumluluk alanlarımızı gördüm. Halkımızın huzur ve güveni için özveriyle çalışacağız” dedi.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Albay Sercan’a Balıkesir’de ki yerel ve yaygın basın kuruluşları hakkında kısa bilgiler verdi. Balıkesir Basını’nın Jandarma Komutanlığı ile hep iyi diyalog içinde olduğuna dikkat çeken Demir, bu diyaloğun Sercan döneminde de artarak süreceğine inandığını söyledi.  
Ziyarete Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Coşkun Yaman, Ramazan Karaca,  Zaman Temsilcisi Nuri Demir, Cihan Haber Ajansı muhabiri Melih Gasgar, TRT Temsilcisi ve Karesi TV muhabiri Erol Uçar da katıldı.
Gazeteciler Jandarma Asayiş Şube Komutanı Yarbay Hasan Metin’i  de ziyaret ederek, tanıştı, görüş alışverişinde bulunup, başarılar diledi.
ALBAY SERCAN ŞIRNAK’TAN GELDİ
1967 yılında Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde doğan Kurmay Albay Gürcan Sercan, İzmir Atatürk Lisesi'ni bitirdi. 1985 yılında Kara Harp Okulu'na girdi, 1989 yılında teğmen rütbesiyle mezun oldu.. Çeşitli görevlerde bulunan Albay Sercan, Şırnak Şenoba'daki 22. Jandarma Sınır Tugay Komutanlığı Kurmay Başkanıyken, 2010 yılı genel atamalarında Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı'na atandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228