Bebeğini konuşuyor diye öldürdü

Balıkesir'de bir gencin, sevdiği kızın kendisiyle evlenmesine karşı çıkılması üzerine yaptığı katliamın izleri henüz silinmeden yeni bir tüyler ürpertici olayla sarsıldı. Kan donduran yine Körfezden geldi. Kalp krizinden öldüğü sanılan 4 yaşındaki Kuzey Efe'yi gürültü yapıyor diye babasının boğduğu ortaya çıktı.

Bebeğini konuşuyor diye öldürdü
Balıkesir Edremit'te yaklaşık bir ay önce yaşanan bebek ölümüyle ilgili olayın perde arkası kan donduran bir itirafla ortaya çıktı. 

Geçen 7 Şubat'ta yaşanan ve kalp krizi sonucu öldüğü belirtilen 4 yaşındaki Kuzey Efe'nin gerçekte boğularak öldürüldüğü belirlendi. 

Minik bebeğin, 24 yaşındaki öz babası Hüseyin E. tarafından gürültü yaptığı için boğulduğu kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre, Hüseyin E., araçla hareket halindeyken bir eliyle direksiyon tutup diğer eliyle de ağlayan ve gürültü yapan çocuğunun ağzını kapatarak nefes almasını engelledi. Hava alamadığı için boğularak yaşamını yitiren Kuzey Efe'nin , ölümüne neden olan babası olaydan 15 gün sonra vicdan azaba çektiğnii belirterek güvenlik güçlerine teslim oldu.

Suçunu itiraf ettiği ifadesinde Hüseyin E, "Çok konuştuğu için ağzını burnunu kapattım. Büyük vicdan azabı çekiyorum. Çok pişmanım" dedi. 

Hüseyin E. cinayetten tutuklanırken, 4 aylık bir bebeği daha bulunan anne ise kocasına hemen boşanma davası açtı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2018, 17:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner222

banner215

banner151

banner206

banner214