Bizim patronlara 28 Şubatçı desteği

Ülkede kaos yaratan milli iradeyi yok sayan '28 şubat' ve '27 Nisan' vakalarına arka çıkan yayınlarıyla bilinen Cumhuriyet ve Aydınlık Gazeteleri Balıkesir'deki 'muhtıracılara' da sayfalarında geniş yer verdi.

Bizim patronlara   28 Şubatçı desteği
Ülkede kaos yaratan milli iradeyi yok sayan '28 şubat' ve '27 Nisan' vakalarına arka çıkan yayınlarıyla bilinen Cumhuriyet ve Aydınlık Gazeteleri Balıkesir'deki 'muhtıracılara' da sayfalarında geniş yer verdi. iki gazete yaşanan süreci ve açıklamaları saptırdığı haberlerinde Balıkesir'deki oda seçimlerine müdahale ve üyelerin oylarına ipotek anlamı taşıyan patronların muhtırasına destek çıktı.
Aydınlık ve Cumhuriyet Gazeteleri, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur'un Balıkesir kamuoyunda büyük ilgi toplayan açıklamalarını da çarpıtarak, gelişmelere siyasi gözlükle bakıp kamuoyunu yanıltmaya çalıştı. Aydınlık Gazetesi haberi 'Balıkesirli oda başkanlarından AKP'ye isyan' başlığıyla verirken, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur açıklamasını ise 'AKP'li Uğur'dan oda başkanlarına rest' başlığıyla verdi.Cumhuriyet Gazetesi ise 'AKP Balıkesir'i karıştırdı' başlığıyla habere sayfalarında yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228