Bu ne telaş, bu ne feveran hocam!

Adnan Oktar'a yönelik 'suç örgütü' operasyonu, Balıkesirli ünlü doktoru adeta isyan ettirdi. Oktar'ın gözaltına alınmasını İngiliz Derin Devleti'ne bağlayan ünlü tıp doktoru, sosyal medya hesaplarından gün boyu peş peşe paylaşımlarda bulundu; "sonuna kadar yanındayız" mesajı verdi. BAÜN Tıp Fakültesi'nde çalışan doktorun paylaşımları yerel basına konu oldu.

Bu ne telaş, bu ne feveran hocam!

Türkiye dün sabah Adnan Oktar’ın gözaltına alınmasıyla güne başlarken BAÜN Tıp Fakültesi doktorlarından Ömer Toprak, Twitter hesabından skandal bir paylaşıma imza attı.

GÖZALTI HABERİ ÇILDIRTTI

DÜN sabah 05:00 sıralarında Adnan Oktar ve ‘kedicikler’ lakabıyla bilinen müridlerine yapılan operasyonun ardından Balikesir Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Nefroloji Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ömer Toprak adeta çılgına döndü. Twitter’dan yaptığı paylaşım ile Oktar’ı savunan Toprak operasyonun İngilizler tarafından organize edildiğini iddia etse de tepkilerden kurtulamadı.

‘BU NASIL AKADEMİSYEN?’

OKTAR ve 235 kişinin gözaltına alındığı operasyon sonrası “Bu sabah İngiliz Derin Devleti düğmeye basmış. Allah İslam düşmanlarını, Adnan Oktar Hocamıza ve kardeşlerimize iftira atanları helak etsin inşaAllah” diye yazan Doç. Dr. Ömer Toprak’a Twitter kullanıcıları tepki yağdırdı. Kullanıcılar “Bu nasıl akademisyen?”, “Doçent olmak için beyin gerekmiyor galiba!” diyerek Toprak’ı eleştirdi.

ADNAN OKTAR’A GÖNÜLDEN BAĞLI!

UZUN zamandır Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapan ve zaman zaman televizyon kanallarındaki sağlık programlarına da katılan Doç. Dr. Ömer Toprak, kendini ülkücü olarak tanımlıyor. Adnan Oktar’ın kitaplarını kapı kapı dağıtan Toprak, A9 TV için de gönüllü olarak çalışıyor.

OKTAR’A GÖZALTI

Adnan Oktar ve 235 kişi sabah operasyonu ile gözaltına alındı.

A9 KANALININ sahibi Ad-nan Oktar ve kedicikler olarak bilinen kişilere operasyon yapıldı. Gözaltına alınan Oktar ve 235 kişi yaşı küçük çocuklara taciz, kara para aklama, tehdit ve şantaj iddiaları ile sor-gulanıyor.
19 YIL SONRA YENİDEN


TÜM mal varlığına da el konulan Adnan Oktar’a Silivri’deki çiftliğinde 1999 yılında da Devlet Güvenlik Mahkemesi kararıyla 2 bin polis ile operasyon yapılmış ve 75 müridi ile gözaltına alınmıştı. (Kaynak: YeniGünGazetesi)

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 16:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228