Sosyal demokratlara taş attı!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur, Sındırgı'ya yaptığı inceleme gezisinde Ak Parti'nin 10 yıllık sürecini anlattı. "Sosyal demokratlara bir şey kalmadı" dedi.

Sosyal demokratlara taş attı!
AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur, bazı inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Sındırgı’ya gitti. Ak Parti İlçe Başkanı Danyal Eroğlu ve partililerin karşıladığı Uğur, Cuma Namazı sonrası esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Yapımı süren 200 yatak kapasiteli öğrenci yurdunda incelemelerde bulunan Uğur ve beraberindekiler daha sonra Obam Termal Otelde Ak Parti’ye katılanlara verilen yemeğe, sonrasında da Ak Parti İlçe İdare Kurulu toplantısına katıldı.
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan termal otelin toplantı salonunda yaptığı konuşmada partisinin icraatlarını anlattı. Büyükşehir statüsüyle Sındırgı’nın durumu hakkında bilgi verdi.
Ak Parti Genel Başkan Yardımıcısı Edip Uğur, OBAM Termal Otel sahibi Oğuzhan Demirbaş’ı tebrik etti. Uğur, "Arkadaşımız taşın altına elini sokmuş risk almış 5 yıldızlı termal otel kazandırmış kendisini tebrik ediyoruz. Burada her türlü toplantı yapılabilir, bundan sonra partinin istişare toplantılarını da, yatılı toplantılarını da yapabiliriz'' dedi.
Ak Partinin 10 yıllık sürecini anlatan Uğur, "Demokrasi ile ekonomi birbirini tetikler. E bildiri yayınladılar faizler yükseldi, kapatma davalarında, cumhurbaşkanlığı seçimi dönemlerinde faizler yüzde 11'lerden yüzde 21'lere çıktı" diye konuştu.Türkiye’nin gelişmesine dikkat çeken Uğur, "Muhalefet yolsuzluk var diyor. Şu anda dünyanın ikinci, Avrupa’nın birinci ekonomisiyiz. Ülke IMF’ye borç verir hale geldi’’ dedi.
"Sosyal demokratlara bir şey kalmadı, fakir fukaranın da garip gurebanın da partisi Ak Parti’dir" diyen Uğur, daha sonra Balıkesir’in büyükşehir olmasının ilçelere sağlayacağı katkıyı anlattı.
Ak Partinin hızla büyüdüğüne ve yelpazesinin genişliğine dikkat çeken Edip Uğur, katılanlara teşekkür etti. Toplantıya, Ak Parti İlçe Kadın Kolları üyeleri, merkez ve köy muhtarları, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle, Balıkesir’de yapılan törenle Ak Parti saflarına geçenler katıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228