TÜRK POLİSİ ATASININ HUZURUNDA

Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Balıkesir Emniyet Müdürlüğü ve Polis Meslek Yüksekokulu'nda görevli polisler Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.

TÜRK POLİSİ ATASININ HUZURUNDA

Türk Polis Teşkilatının 168. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Balıkesir Emniyet Müdürlüğü ve Polis Meslek Yüksekokulu'nda görevli polisler Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Törene Vali Yardımcısı Ayhan Çiftarslan, Emniyet Müdürü Vekili Ali Demirel, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü İbrahim Şenöz, Polis Emeklileri Derneği Başkanı Turan Gürbüz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ömer Yalım ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan katıldı.

Çelenklerin anıta sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı'nın okundu. Trende Balıkesir Polis Meslek Yüksekokulu'nda görevli Polis Özel Harekat birimleri kıyafetleri ve teçhizatları ile ilgi odağı oldu.
Diğer yandan, Balıkesir'deki Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü kutlamalarında İl Emniyet Müdürlüğünce ilk defa geçiş merasimi yapılmadı, toplum destekli sosyal faaliyetlere de yer verilmedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2013, 19:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228