Ünlülerden Reis'e doğum günü sürprizi

Aralarında Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Serdar Gökhan ve Yavuz Bingöl gibi isimlerin yer aldığı ünlü sanatçılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etderek hem doğum gününü kutları, hem Zeytin Dalı Harekâtı’na ve teröre karşı verilen mücadeleye desteklerini iletti.

Ünlülerden Reis'e doğum günü sürprizi
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekâtı’na ve teröre karşı verilen mücadeleye desteklerini ifade etmek ve doğum gününü kutlamak üzere kendisini ziyaret eden sanatçıları kabul etti.
Beylerbeyi Sarayı'nda gerçekleşen kabulde; müzik ve sinema sanatçıları Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Yavuz Bingöl, Hülya Koçyiğit, Cengiz Kurtoğlu, Hasan Kaçan, Cemal Hünal, Kadir Çöpdemir, Sibel Can, Serdar Gökhan, Burak Hakkı, Demet Tuncer ile yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ ve Osman Soykut yer aldı.

ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK
Kabulde sanatçılar, özellikle Zeytin Dalı Harekâtı ve terörle mücadelede görev alan güvenlik güçlerine verdikleri desteği ifade etti.

Türkiye'nin devleti ve milleti ile bütün zorlukları aşabilecek kudret ve iradeye sahip olduğunu belirten sanatçılar, bu vesileyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum gününü de kutladı. Kabulde, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın da hazır bulundu.
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 17:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner222

banner215

banner151

banner206

banner214