Sosyal belediyecilik dersi veriyor

ALGEM ile dertlere derman olan Balıkesir Altıeylül Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşların imdadına adeta bir hızır gibi yetişiyor

Sosyal belediyecilik dersi veriyor

Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM) saha ekiplerince tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalyeleri teslim edildi.
Belediye Başkanı Hasan Avcı, Gümüşçeşme mahallesinde ikamet eden, ALS hastası Zafer Süer ile omurilik hastası Talip Öztosun'u evinde ziyaret ederek moral motivasyonu aşıladı.

Başkan Avcı'yı karşılarında gördüklerinde önce şaşıran, sonra mutluluklarını dile getiren vatandaşlar, yalnız olmadıklarını hissettiren bir belediyeye sahip olmanın haklı gururunu yaşadı. 

Sosyal belediyeciliği önemsediklerini belirten Avcı şöyle konuştu: 
“Altıeylül’de ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza dokunmak, elimizden geldiğince ihtiyaçlarını karşılamak boynumuzun borcu. ALGEM ekiplerimiz tüm ilçe genelinde sahada, ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımız ziyaret ederek durum tespitleri yapıyor.

Bizim ulaşamadığımız, bilgimizin olmadığı muhtaç vatandaşlarımızın varlığından bizleri haberdar etmek de konu komşusunun, yakının görevi. Bunun için ihbarları ALGEM’e yapabilirsiniz. Bugün ihtiyacı oldukları tespit edilen iki vatandaşımıza ev ziyareti gerçekleştirdik. Tekerlekli sandalyelerini teslim ettik. Rabbim tez zamanda sağlıklarına kavuştursun. Biz elimizden geldiğince vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret edeceğiz. Altıeylül Belediyesi yanınızda.” 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 23:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228