Balıkesir'in Canbey'i verdiği bir sözü daha yerine getirdi

Kendisine iletilen her sorunun takipçisi olmakla kalmayıp muhatabını her aşamasında bilgilendirerek alışılagelmişin dışında bir siyasetçi kimliğiyle gönüllere girmeyi başaran AK Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, verdiği bir sözü daha yerine getirerek hemşehrilerinin yüzünü güldürdü.

Balıkesir'in Canbey'i verdiği bir sözü daha yerine getirdi

BALIKESİR Milletvekili Mustafa Canbey, 31 Mart yerel seçimler öncesi İvrindi'de verdiği sıcak asfalt sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yöre vatandaşlarıyla paylaştı.

İvrindi ilçesine bağlı Bozören ve Karaçepiş kırsal mahallerinde asfaltlama çalışmalarına başlanıldı.

Güleryüzlülüğü ve kendisine iletilen konuların takipçisi olması sebebiyle "Balıkesir Canbeyi" lakabı takılan gazeteci vekil Mustafa Canbey, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz'le beraber Bozören Mahallesi'ne giderek sıcak asflat çalışmalarının startını verdi.

Bozörenlilerin hasretini çektiği yolun yapımına kurban kesilip dualar eşliğinde başlandı.

Yol  yapımında çalışacak işçilere kolaylıklar dileyen Mustafa Canbey, sorununun çözümü noktasında destekleri karşılığında Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz'e teşekkür etti.

Bozören'de hemşehrileriyle bir araya gelip sohbet eden Canbey, "Sıcak asfalta kavuşan Bozören’de yüzler gülüyor. Rabbim hemşehrilerimizin bu yolu kazasız belasız kullanmasını nasip eylesin." dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 17:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228