Erkan Elçin "Şeytanın Çocukları"nı yazdı

“Hayat William’ı, şeytanın çocuğu olmayı kabul etmeye zorlamıştı. Ancak o, hiçbir zaman ona köle olmak için yaşamadı. Ruhunu teslim edene kadar insanlığı uyarmak adına elinden geleni yaptı. Son nefesini de bu uğurda harcadı. Dünyayı yüzde birlik bir azınlığın yönettiği, bütün kaynakları pedofil alçakların sömürdüğü bu düzende, umut verecek bir ışık yakmak için hayatını harcayanlara selam olsun. Aynı zamanda yıllarca beyni üzerinde oynanan insanlar olarak bu kitabı okuyup anlamaya çalışan herkese de selam olsun...”

Erkan Elçin "Şeytanın Çocukları"nı yazdı


Yazar Erkan Elçin’in Şeytanın Çocukları bu selamlamayla başlayan ve okuru içine alan bir distopyadır. 


“Gerçekten de MÖ 2046 yılı insanlığın dönüm noktasıdır. Sümer tapınağında kral din adamları tarafından tasarlanmış, çamurdan bir kilin üzerine basılan parada faiz oranı bile var. Kral din adamları kim peki? Adına Anunnaki denen Tanrı krallar. Tanrı kralların tek gayesi vardır, o da insanların ellerindeki altınları alıp parayla değiştirmektir. “Getir altını, al parayı” size bir şey hatırlatıyor mu? Dünyanın bütün ülkelerinin altınları ya Amerika’da ya İngitere’de ya da İsviçre’de. “Getir altını, al kâğıdı!  Al sana güvence!” şeklinde şekillenen bu ekonomik yapı bugün de devam ediyor.”

İnsanlığın geçmişini hatırlayıp, tarihin tekerrürden ibaret olduğunun vurgusuyla kurgulanan Şeytanın Çocukları, akıcı ve yalın anlatımı ve muhteşem kurgusuyla Yade Kitap’tan çıktı.

Kısa bölümlerden oluşan kitap, günümüz gerçeğinin geleceğe yansımasını anlatırken bu kurgunun içinde bir çözüm odağı da geliştiriyor.

“Barınma, ısınma, sağlık hizmetleri çok daha kolay ulaşılabilir hizmetler olacaktır. Hayatın her kesiminde müthiş bir canlanma ve hareket olacaktır. Bedava seyahat edecek insanların oluşturacağı dinamiği düşünün mesela. Ortaya çıkacak sanat eserleri hayal sınırlarınızı zorlayabilir. Bu, neredeyse paraya ihtiyaç duymayan bir toplumun oluşmasına yardım edecektir. Gerçekten de insanlığın cehennem çukuruna dönmüş dünyadan kurtuluşunun ilk hamlesi bedava enerjidir. Asıl bundan sonra ikinci hamle paranın yeryüzünden kalkması anlamına gelir ki bunun karşılığı gerçekten yeryüzü cenneti olabilir.”

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 19:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner207

banner151