Rüşvet operasyonunda iki tutuklama 17 Eylül 2010, 17:28

Balıkesir'de, "rüşvet " iddiasıyla önceki gün gözaltına alınan ve bu sabah adliyeye sevk edilen 7 şüpheliden ikisi tutuklandı
İKİSİ CEZAEVİNE..
Balıkesir'de, "rüşvet " iddiasıyla önceki gün gözaltına alınan, aralarında kamu görevlileri ve emeklilerin de bulunduğu 7 kişi adliyeye sevk edildi.
Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekiplerinin teknik takip sonunda gözaltına aldığı şüpheliler Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdi. Rüşvet alıp, verdikleri iddia edilen Balıkesir 1. İcra Müdürü F. Y., Balıkesir 2. İcra Müdürlüğü'nden emekli A.B.,  Bayındırlık ve İskan eski Müdürü H. T. , kadastro memuru H.A., otopark işletmecisi M.T. İ., A.P. ve Ş.Ö. sorgulamalarının bitmesiyle birlikte bu sabah 08.30'da adliyeye sevk edildi.  Şüphelilerden M.T.İ. ve Ş.Ö. Savcılık'ta ki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Diğer beş sanık ise tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi. Beş sanıktan H.T., H.A. ve A.P. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. F.Y. ve A.B. tutuklanarak, cezaevine gönderildi..
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder