Bal-Kes'in hocası mazereti buldu! 08 Eylül 2010, 17:55

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Balıkesirspor'un teknik direktörü Selahattin Dinçel, kendi sahalarında 1-0 mağlup oldukları Adana Demirspor maçına ilişkin olarak, ''Pozisyonları değerlendiremedik. Mağlubiyete katlanmak zorundayız'' dedi.

Balıkesirspor'un teknik direktörü Selahattin Dinçel, gazetecilere yaptığı açıklamada, beklemedikleri bu sonucun çok üzücü olduğunu belirterek, ''Kötü oynasak üzülmezdim. Maçı kazanmak adına her şeyi yaptık. Gol pozisyonları da bulduk. Özellikle Mustafa Kocabey ve Ali Öztürk mutlak gol pozisyonlarını değerlendiremedi'' diye konuştu.

Konuk Adana Demirspor'un daha çok defansif oynamasının pozisyon üretiminde sıkıntı yarattığını vurgulayan Dinçel, şunları kaydetti:

''Pozisyonları değerlendiremedik. Mağlubiyete katlanmak zorundayız. Rakibin doldur-boşalt oyunu, bizim dengemizi bozdu. Ancak bu sonuç için mazeret üretecek değiliz. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Bu maçı unutmak zorundayız. Haftaya oynayacağımız Eyüpspor maçında onlara galibiyet armağan ederek kendimizi affettireceğiz.''

Anahtar Kelimeler

Yorumlar

oldblues:

Ağlamadan Dillerim dolanmadan yumruğum çözülmeden şafaktan utanmayıp utandırmadan aşkı üzerime yüreğimden başka muska takmadan konuşmak istiyorum der şair bir şiirinin ilk mısralarında. Üzerine yüreğinden başka muska takmadan, yumruğu gecenin karşısında çözülmeden konuşan biri olarak sen 'Aldırma Reis! Herkesin bir hesabı varsa, Allah'ın da bir hesabı var ve kuşkusuz O'nun hesabı bütün hesaplara galip gelecektir. Sen kalemini oynatmaya devam et. Allah yar ve yardımcın olsun. Sevgilerimle

koca sezek:

Sayın demir size yazdığımın eksik çıktığını görünce devamını yazıyorum Türk sinema sının sultanı olarak bildiğimiz TÜRKAN ŞORAY bir filmde "AZİZE"rolünde çok onurlu bir kadını canlandırmıştı,ama maalesef gerçek hayatta onun kadar onurlu şahsiyetlere rastlamak zorlaştı sabahları evinden çıkmadan önce sakal traşı olup pantolan giyen aramızda dolaşan onursuz azizeler çok var çok şahsınıza gazeticilik yolunda YOLUNUZ AÇIK OLSUN DİYORUM.Saygılarımla

meydan:

Kendi doğrularından başka hiç bir şeyi kabul etmeyen insanların karanlığını hiç bir güneş aydınlatamaz sevgili başkanım. At gözlüğü ile yaşama bakanların kaderidir yalnızlık. Onlar yalnız doğar, yalnız ölürler. Sen onlara doğruluk dünyasında yaşamayı, güzellik kumsalında güneşlenmeyi ve sevgi denizinde yüzmeyi öğütlüyorsun. Onlar ise hasetlik dünyasında yaşamayı, çamur at izi kalsın anlayışıyla günlerini gün etmeyi sürdürüyorlar. Canını sıkma sakın. Çünki; Güneş balçıkla sıvanmaz..

koca sezek:

sayın demir;bir baba olarak sizi çok iyi anlıyorum ama yazmazsanız bu ülkede yaşadığımız şehirde adını ne koyarsanız koyun bunlar çoğalır ve yaşadığıımız ortama sahip olurlar siz tırnaklarınızla bu kariyerinizi elden ender gazetecilerdensizniz,bu memleket sahipsiz değil yazmazsanız hem kendinize hem ailenize hemde çok sevdiğiniz balıkesire yazık edersiniz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder