GAZETECİLER BALIKESİR MUTFAĞINDA

Yaygın medyanın Ankara temsilcileri Balıkesir mutfağına hayran kaldı

GAZETECİLER BALIKESİR MUTFAĞINDA
Balıkesir Tanıtım Günleri kapsamında, Vali Ahmet Turhan'ın ev sahipliğinde yaygın basının Ankara temsilcileri ve üst düzey görevlileriyle öğle yemeğinde bir araya geldik.  
Balıkesir Lokontacılar Odası'nın  hazırladığı stantta Mustafa Ünal (Zaman), Metehan Demir (Hürriyet), Adem Yavuz Arslan (Bugün), Erdal Şen (Habertürk), Murat Çelik (Vatan), Eyüp Boğazkesen (Zaman), İbrahim Varlık (Cihan Haber Ajansı), Faruk Mercan (Kanaltürk), Nuri Elibol (Türkiye), Mustafa Kartoğlu (Star), Alican Türkoğlu (Show), Fatih Atik (ATV), Ahmet Topal'a (Sabah) Balıkesir mutfağının leziz yemekleri ikram edildi.  
Yemekte, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı A. Edip Uğur, Belediye Başkanı İsmail Ok ile CHP milletvekili Namık Havutça da hazır bulundu. 
Medyanın Ankara temsilcileri, yemeğin ardından standları tek tek dolaştı, ilimizin değerlerini görme, tanıma fırsatı buldu. 
Zaman gazetesi Ankara Temsilcisi ve Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti üyesi Mustafa Ünal'ın girişimleriyle gerçekleşen bu organizasyon, gazete ve televizyonlarda Balıkesir adının bu kez zenginlikleriyle ön planda yer almasını sağlıyordu. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2013, 20:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner152

banner215

banner151

banner206

banner214