Bu haber kez okundu.

İsmail Ok bayramda el öptü!
Balıkesir Belediyesi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine Vali Yılmaz Arslan, Belediye Başkanı İsmail Ok, Garnizon ve Okullar Komutanı Korgeneral Tevfik Özkılıç, Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Edip Uğur, İsmail Özgün, CHP Balıkesir Milletvekilleri Ergün Aydoğan, Hüseyin Pazarcı, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın'ın yanı sıra siyasi parti temsilcileri ve oda başkanları katıldı. Davetlilere çeşitli ikramların yapıldığı bayramlaşma töreninde milletvekillerinin gündemini 12 Eylül tarihinde yapılacak olan referendum oluşturdu. 
Öte yandan il prtokolü ile bayramlaşmak için törene katılan Selman Arslançeri'nin Vali Yılmaz Arslan olan benzerliği dikat çekti. Vali Arslan ve Selman Yeniçeri isimli işadamı beraber fotoğraf çektirerek benzerlik konusundaki taktiri halka bırakma fikrinde olduklarını söyledi. 
- HASTALARIN BAYRAMINI KUTLADI
Balıkesir Belediyesi'ndeki törenin ardından Vali Yılmaz Arslan ve Belediye Başkanı İsmail Ok, Balıkesir Devlet Hastanesi'nde yatan yatan hastaları ziyaret etti. Odaları gezen Vali Arslan ve Başkan Ok hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Diğer yandan, Vali Arslan, hastanede kendisinin bayramını kutlayan çocuklara 20 TL bayram harçlığı verdi. 
> Bahadır DEMİRÇEVİREN
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner152

banner151