Gazeteciler Cemiyetinde görev paylaşımı

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC) yönetimi görev paylaşımı yaptı. Cemiyetin 9 Mart'taki genel kurulunda güven tazeleyen Ramazan Demir ve ekibi "Yeni dönem, yeni hedef, yeni heyecan" sloganıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlin tamamının temsil edildiği yönetim, görev dağılımı yaptığı toplantıda yeni dönemin yol haritasını belirledi.

Gazeteciler Cemiyetinde görev paylaşımı

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nin geçen haftaki olağan genel kurulunda seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısında görev bölümünü gerçekleştirdi.


Kongrede güven tazeleyen Ramazan Demir başkanlığındaki yönetim kurulunda Doğan Alparslan başkanvekilliğine, Ümit Babacan ve İlhan Küçük 2. Başkanlıklara getirildi.
Coşkun Yaman'ın  Genel Sekreterliği, Cengiz Güneş'in saymanlığı üstlendiği yeni yönetimde Ceren Kezban Yıldırım, Didem Kantarlıoğlu, Hasan Hilmi Duyar, Metin Issızlar,Taşkın Sarıca üye olarak görev yapacak.


Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni dönemde de mesleğin onurunu ve üyelerin haklarını  koruyup geliştirecek çalışmalar yapacağını belirten Başkan Demir, " Yönetim kurulumuzla,güzel işlere imza atmak istiyoruz.  Bize her zaman destek olan üyelerimizin meslekle ilgili önerilerini bize iletmesini ve katkıda bulunması ile çok daha başarılı bir dönem geçireceğimize inanıyorum" dedi. 
Cemiyetin yeni dönem projeleri arasında Edremit ve Bandırma'ya ofis açmak, cemiyet üyelerinin bilgilerini arttıracak seminer ve söyleşiler gerçekleştirmek vb. etkinlikler yer alıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 14:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228