banner363

banner307

banner364

banner319

31.05.2022, 10:23

MİLLETİMİZ OYUNUN FARKINDA 6+HDP=PKK

Sultan Fatih’in Topkapı ve Kasımpaşa sırtlarından Kostantinepolise girdiği ve Kostantinopolisi İstanbul yaptığı gibi, Tayyip Bey’in de Kasımpaşa varoşlarından gelip halkımızın gönüllerine taht kurması, dünya egemen güçlerinin ve bunların yerli ajanlarının bu güne kadar kabul edemedikleri tarihi bir dönüm noktasıdır.

Cumhuriyet tarihimiz boyunca gelmiş geçmiş Cumhurbaşkanları ve Başbakanlar arasında (Menderes ve Erbakan hariç) halkıyla bütünleşen ve halkından ayrı bir saniye bile geçirmeyen Tayyip Bey, haklı olarak sessiz yığınların sesi, garip Gurebanın güvencesi tüm dünya Müslümanlarının dayanağı olarak temayüz etmiş ender şahsiyetlerin en başta gelenidir dense yeridir.

Devlet Başkanlığı makamına yan gelip yatmak ve gününü gün ederek geçirmek için değil, vatan için, millet için çalışmak üzre gelmişti. Devletimizi muasır milletler seviyesinin üzerine çıkarmak Tayyip Bey’in en büyük emeliydi. Akla hayale gelmedik atılımları ile İstanbul ve tüm vatan sathında yaptığı icraatları Tayyip Bey’in bir Fatih, bir Yavuz, bir Kanuni ve nihayet bir ulu Hakan Abdülhamit Han mesabesinde olduğunun göstergesidir.

6+1 olarak lanse edilen ucube muhalefet birlikteliği yalan dolanla, iftira şantaj ve itibarsızlaştırma tuzaklarıyla milletimizi kandırma ve yanıltmaya çalışıyor. Fakat ucube muhalefet ve yavrularının unuttuğu bir şey var, oda; Tayyip Bey’in inancıyla Milletimizin inancının aynı paralelde olması, Tayyip Bey’in vatanseverliği, yalana ve hileye tevessül etmemesi. Peki; ucube muhalefet öylemi? En iri olanını başı ve adamları her gün milletin inancına hakaret ediyorlar. Her gün yeni yalanlarla gündemi işgal ediyorlar, Adeta yalan ve hile enselerine yuva yapmış.

Tüm dünyamızı pençesine almış olan ekonomik sıkıntıyı sanki sadece Türkiye’ye has bir şeymiş gibi gösterme uğraşları neredeyse Ülkemize ihanet seviyesine ulaşmıştı. Kış aylarında seralarda özel klimalarla ısıtılarak üretilen soğan sarımsak, domates biber, patates ve marulun günlerce pahalılık edebiyatını yaptılar, şimdi pazarlar soğan sarımsak patates ve envai çeşit sebze ve meyvelerle dolu ve de çok ucuz. Kilo ile değil tonla alabilirsiniz.!

Tayyip Bey, Muarızlarının işgal güçleri mesabesindeki tuzak ve karalama oyunlarına rağmen hedefe halkıyla beraber ve kararlı adımlarla yürüyor. Tayyip Bey seçimlere 1.5 yıl kadar bir zaman olmasına rağmen, daha şimdiden 2023 genel ve 2024 yerel seçimlerinin zafer koşusunda finişe yaklaşmış ve ipi göğüslemek üzeredir. Tayyip Bey’in muarızlarının yaptırdığı ısmarlama anketler bile bu gerçeği gizleyemiyor. Muhalefet her zaman olduğu gibi şimdiden nal toplamaya odaklandı bile!

‘’Ülkemizi ve milletimizi muasır milletler seviyesine değil bu seviyenin kat kat üzerine çıkarmamız lâzımdır’’ diye çalışan Tayyip Bey; uykuyu, istirahatı, dinlenmeyi ve aile fertleriyle birlikte bir kahvaltı yapabilmeyi bile kendisine yasak etmiştir. Muarızları ise dünya kayak merkezlerinde, plajlarda ve balık lokantalarında Büyükelçilerle, Konsoloslarla günlerini gün edip, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için plânlar yapıyorlar. Elçi ve konsoloslardan kendilerinde olmayan plân ve proje yanı sıra akıl trasfer ediyorlar..!

Muarız olabileceklerini varsaydığımız 6+1 veya bir diğer adıyla 6+HDP=PKK millet nezdinde şimdiden sıfırı tükettiler. Masanın etrafındakiler, masanın altına gizledikleri ortaklarını artık ortaya çıkarabilirler. Çünkü oyun faş oldu, oyun bitti. Hile ve desiselerini feraset sahibi milletimiz gördü.

Tayyip Bey’in en büyük şanssızlığı 20 yıllık iktidarı döneminde karşısında adam gibi bir muhalefet bulamaması, yalan, iftira ve karalama kumpanyalarıyla (tiyatro topluluğu) karşı karşıya kalmasıdır. Teklif ve öneriden yoksun muhalefet, Tayyip Bey’in yaptıklarını hayal dahi edemediği için aşağılık kompleksiyle nasıl muhalefet edeceğini bile yabancı Devlet elçi ve Konsoloslarına danışıyor!

Dünya üzerinde yapacağız, edeceğiz diye proje üretip vaadlerde bulunarak iktidar olan parti ve partiler görülmüştür ve fakat yıkacağız, yaptırmayacağız, engelleyeceğiz, Müteahhitlerin paralarını ödemeyeceğiz, ülkemize bir tek çivi dahi çaktırmayacağız, çakılanları da sökeceğiz, Otobanlar gereksiz, hava alanları lüzumsuz diyerek milletinden oy isteyen ve iktidar olan parti ve partiler ne görülmüştür ne de duyulmuştur..!

Bir muhalefet partisi olmaktan ziyade, işgal kuvvetlerinin yıkım ekibi gibi bir görünüm arz eden mevcut 6+1 Türk muhalefetinin vatanseverliği yanı sıra, bir iki göbek geride mensubiyetlerinin araştırılması bile kahvehanelerde, eş-dost sohbetlerinde konuşulur hale geldi.

600 yıl dünyamıza şan ve şeref vermiş Osmanlı ecdadımızın güzide evlâdı Sultan ll. Abdülhamit Han’a dil uzatan ve dedeleri Selanik göçmeni, kendisi de İzmit doğumlu Meral teyzeye bu bakımdan dikkat ve Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi nokta.! Sultan ll. Abdülhamit Han konusunda İri ortak ve diğerlerinin suskunluğu bir dereceye kadar mazur görülebilir ama aralarındaki alnı secdeli ortağın sus pus olmasına ne diyeceğiz? (Kır atın yanında bulunan, ya huyundan ya da suyundan desek olur mu?)

Sanki iktidarı devralmışlarcasına Trilyonluk yabancı sermayeye gelmeyin demek bunlarda, Türkiye’ye Yatırım yapmayın engelleriz demek bunlarda, dev yatırımlara başlamayın paralarınızı ödemeyiz demek bunlarda, Yabancı turist akımını önlemek için, Türkiye de can güvenliği yok gelmeyin demek bunlarda, Osmanlıya hakaret edip, ecdada küfretmek bunlarda. Bu sebeple soylarının soplarının araştırılmasında fayda vardır diye düşünüyorum

İşgal kuvvetleri yıkım ekibi (!) görüntülü muhalefete sormak gerek; Siz ne istiyorsunuz? Yabancı Elçiler ve Konsoloslar sizlere hangi talimatları veriyorlar? Bu kadar Konsolos, elçi ve Büyükelçi aşkı nereden geliyor? Bu adamlar sizler aracılığıyla Türkiye’de hangi yatırımların durdurulmasını veya engellenmesini istiyorlar? Ve soralım; siz kimlerin ve hangi Devletlerin sözcüsüsünüz?

Meselâ; Akdeniz de ve Karadeniz’de Petrol veya doğal gaz aramayın mı diyorlar? Dünya çapında Hava alanları yaptırmayın mı diyorlar? Türk silâhlı kuvvetleri PKK ya karşı bu kadar sert davranmasın mı diyorlar? 1915 Çanakkale köprüsüne ne gerek vardı mı diyorlar?

Otobanlar yapmayın mı diyorlar? Kuzey Irak’a askeri müdahaleden vazgeçin mi diyorlar? Hızlı tren ağı çok oldu, durdurun mu diyorlar? Şehir Hastaneleri, Üniversite hastaneleri çok konforlu, bu hastaneler Türk insanına biraz lüks mü diyorlar?

Siyonizm’in güdümünde haçlı Batı Devletleri sömürgendir; Parasız bakım yapan hastanelerden mi rahatsız olmuşlar? Milletimize parasız verilen ilâçların hesabını mı soruyorlar? Batı dünyasının ölüme terk ettikleri veya fişini çekecekleri hastaları ambulans uçaklarla Türkiye’ye getirip tedavi etmemizden mi rahatsız olmuşlar?

Tüm okullarımızda ve kamusal alanlarda serbest olan Başörtüsünden mi rahatsızlık duymuşlar? Başörtülü Valimiz mi onları rahatsız etmiş? Rahmetli Erbakan hocamız; Başörtüsüne ve başörtülü kızlarımıza kuduz köpekler gibi saldıranlara hitaben; gün gelecek başörtüsüne ve başörtülülere selam duracaklar demişti. Şimdi selam duruyorlar, acaba bundan mı rahatsızlık duymuşlar?

Yüzde 100 yerli uçak sanayimize mi kafayı takmışlar? IHA ların, SİHA ların envai çeşit silahlarımızın, gemilerimizin yerli imalatını durdurun mu diyorlar? Tank, kruvazör, denizaltı ve atak helikopterlerimizin imalatını engelleyin mi diyorlar? İHA, SİHA ve diğer silah pazarında söz sahibi olmamız mı bunları rahatsız etmiş. Askeri okullarımızdaki Kur-an derslerine mi kafayı takmışlar?

Velhasıl haçlı Batı dünyası içimizdeki ajanlarından bir cacık olmayacağını anlamışlar. Bu sebeple Tayyip Bey’e dil döküp yalvarıyorlar; (Rusya Ukrayna savaşını ancak sen durdurabilirsin, yoksa sıra bize gelecek) diye çırpınıyorlar. Çünkü şimdi kozlar Tayyip Bey’in dolayısıyla Türkiye’nin elinde. Rusya’nın Finlândiya ve İsveç’e dişlerini göstermesinden de adeta ürkmüşler bu sebeple bu iki Terör sevici ve PKK destekçisi Finlandiye ve İsveç’i bir an evvel NATO şemsiyesi altına alabilme derdindeler. Karşılarında Kenan Evren olmadığının ve Tayyip Bey’inde usta bir siyasetçi olduğunun farkındalar. Tayyip Bey de onların bu sebeple paniklediklerinin farkında…

Yorumlar (4)
Şemsettin EMEKTAR 1 ay önce
Bu dünya ahitet âleminin tarlası. Ne ekersek onu biceriz. Hainler zalimler için yaşasın cehennem. Rabbim bizleri hak yoldan ayırmasın.
Enver Canoğlu 1 ay önce
Yüreğinize sağlık Abım güzel yorumladınız. Hepsine katılıyorum
Ahmet Arduçtepe 1 ay önce
Allah Senden Razı Olsun Abim Emeğine yüreğine Kalemine ağzına bilegine Sağlık Abim Çok doğru Söylüyorsun Çok teşekürler Abim Doğru Söze ne denir Gelde burda yillardir ayni Safta beraber olduğumuz kardeslerimize anlatiyoruz ama anlamak istemiyorlar halen Tayyip Erdoganin Milli görüş gömleğini Cikartmistir diye konusuyorlar tartismaya giriyoruz Allahım bizim bu milletin gözünü açsın inşAllah Benim bu insanlardan silgim sıyrıldı Abim Göz görenin yol gidenin diye bir Söz Vardirya Abim Bunlar görürler görmezler duyarlar duymazlar Allahım bu insanlari islah eylesin inşAllah Allahım bu insanlara Akıl fikir Versin Abim Saygilar Sevgilerle Allaha amanetsiniz akşamınız Hayırlara Vesile olsun inşAllah Selamlar Saygilar Abim
Teoman çiftci 1 ay önce
Sürekli bu gibi yazılara cok önem veriyor paylaşıyorum
Günün Anketi Tümü
SENCE BALIKESİR'in EN ÖNCELİKLİ SORUNU NEDİR?
SENCE BALIKESİR'in EN ÖNCELİKLİ SORUNU NEDİR?
Namaz Vakti 30 Haziran 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@