Bu haber kez okundu.

Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş,  Gaziosmanpaşa Mahallesi'ndeki 15 Temmuz Ömer Halisdemir ve Şehitler Anıtı önünde sunduğu ana haber bültenin ardından "Seçim Özel" programıyla Balıkesir'in nabzını Türkiye'ye yansıttı.
Ateş'in mikrofon uzattığı isimler arasında Balıkesirspor'un efsane amigolarından "Palabıyık" lakaplı Hikmet Karaman da yer aldı.  
Yeni Çarşı B Blok'taki ayakkabıcıların yoğunlukta olduğu bölgenin  sembol ismi, Ateş'in " 24 Haziran'da ne olur?" sorusuna kendine has üslubuyla verdiği cevaplarla izleyenlerin ilgi odağına dönüştü. 
Balıkesirlilerin "Palabıyık" adıyla tanığı Hikmet Karaman,  24 Haziran'da yapılacak seçimlerle Türkiye'de hiçbir şey değişmeceğini belirterek başladığı konuşmasını "Değişmez, neden aynı otorite devam edecek Allah nasip ederse.  Şu anda oturmuş bir düzen var.  Yüzde 60-70 oturmuş düzeni benimseyen bir Türkiye var." diye sürdürürken araya giren  Ateş, "Bozulursa ne olur?" sorusunu yöneltti. Bunun üzerine Palabıyık hiç kimsenin aklına gelemeyecek cevabı anında yapıştırdı!

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner195

banner196