Ünlüler kadar zayıf olmak hayal değil!

Tüm kadınların hayalidir ünlüler kadar zayıf ve fit olmak, onların güzellik sırları sizi bu hayalinize kavuşturabilir.. İşte detaylar;

Ünlüler kadar zayıf olmak hayal değil!

Hamilelik sırasında alınan kilolar bebeğin doğumuyla birlikte tüm kadınların aklını meşgul eden konuların başında gelir. Hamile iken yeme alışkanlıkları ve sıklığı değişen kadınlar hamilelik sonrasında eski düzenlerine geri dönmede sorun yaşarlar. Sürekli göz önünde olan yıldızların ise bu konuda en kısa sürede en etkili çözümü bulmaları gerekmektedir. Çocuk sahibi ünlüler arasında yer alan ve hamilelikte aldıkları kiloları vermedeki başarılarıyla isimlerinden söz ettiren ünlüler arasında Katie Holmes, Britney Spears, Madonna, Oprah, Janet Jackson ve Drew Barrymore yer alıyor.

Britney Spears

Katie Holmes


Tom Cruise’un eşi olan Katie Holmes ise Britney Spears’dan çok daha zorlu bir durumla karşı karşıya kalmıştı. Çiftin bebekleri Suri Cruise’un doğumundan yalnızca kısa bir süre sonra İtalya’da gerçekleşecek bir düğünle evlenme kararı alan Katie Holmes’un kaybedecek hiç vakti yoktu. Özel bir antrenör eşliğinde uyguladığı sıkı diyet ve egzersiz programıyla sanki hiç hamile kalmamış gibi bir görünüme kavuşmayı başardı. Bazı dedikodulara göre gelinliği kaybettiği kilolar ve sıkılaşan vücudu nedeniyle 6 kez daraltılmak zorunda kalmıştı.

Çıkardığımız ders:

Yağ aldırma ya da karın gerdirme gibi operasyonlara da gerek kalmadan bilinen yöntemleri sıkı bir şekilde uygulayarak eski halimize geri dönebiliriz. Önemli olan nokta ise bunu gerçekten isteyerek kendimizi motive etmemizi sağlayan bir amaç doğrultusunda yapmaktır. Hollywood starları hayatlarını görünüşleriyle devam ettirdikleri için aldıkları kiloları hızla vermede kazandıkları paranın önemi tartışılamaz. Bu gibi durumlarda kamera önünde olmasa da vücutlarından memnun olmayanlarımız sadece düğün gününe kadar diyet yaparak ve balayı itibariyle eski hallerine geri dönüyorlar. Görünüş açısından hoşumuza gitmeyen sonuçların yanı sıra kısa sürede hızlı kilo alıp verme sağlığımız açısından da oldukça zararlı bir durum. Bu nedenle bu hedefi zaman içerisine yayarak ve Hollywood yıldızları kadar büyük bir amaç için olmasa da eşimizi etkilemek için gerçekleştirmek çok daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.
Karın gerdirme operasyonu dedikoduları ortalıkta dolaşsa da hiç kimse Britney Spears’ın Bıçak altına yattığını belgeleyebilmiş değil. Başka bir deyişle, ünlü şarkıcının hızla kaybettiği kilolar çok basit ve bilindik bir yöntemin sonucu: daha az kalori ve yoğun egzersiz programı.
Bu süre içerisinde kendisini hiçbir şekilde basında göstermeyen Spears, sağlıklı diyeti ve aksatmadan yaptığı egzersizlerle hem eski haline geri dönmeyi başardı hem de ünlüler dünyasının seksi anneleri arasında yer aldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228