Balıkesir'en en güzel yarışması

Balıkesir'de Karesi Belediyesi'nin düzenlediği 4 Mevsim Karesi 2. Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Arzu İbranoğlu 'Yel Değirmeni' başlıklı fotoğrafıyla birinci oldu.

Balıkesir'en en güzel yarışması
Karesi'nin doğal, tarihi, turistik, sosyal ve kültürel öğelerini belgeleyerek; kentin tanınmasını sağlamak, kente ait bir görsel bellek oluşturmak ve Karesili olma bilincinin vurgulanmasını hedefleyen 4 Mevsim Karesi yarışmasının ikincisi 'Keçe' adlı fotoğrafıyla Bülent Suberk, üçüncüsü ise 'Gar' adlı fotoğrafıyla Zafer Çankırı oldu. Yalnızca 11 Ocak - 1 Kasım tarihleri arasında çekilen fotoğrafların kabul edildiği yarışmaya; 195 kişi 641 fotoğraf ile katıldı. 48 fotoğrafın sergileneceği ödül töreni ise 23 Aralık'ta yapılacak.
Mansiyon ödüllerini 'Kütüphane' başlıklı fotoğrafıyla Özge Ocakçı, 'Milli Kuvvetler' başlıklı fotoğrafıyla Zafer Çankırı, 'Sonbahar' başlıklı fotoğrafıyla Seyit Konyalı alırken BASAF Özel Ödülü'nü 'Swimmer' adlı fotoğrafıyla Barış Barlas, Karesi Belediyesi Özel Ödülü'nü 'Işıklar' adlı fotoğrafıyla Gürsel Egemen Ergin, TFSF Özel Ödülü'nü ise 'Usta' adlı fotoğrafıyla Yusuf Dündar aldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2016, 21:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228