Otizmli bireyler Patrik için özel yaptı

Balıkesirli iş insanı Murat Kurşun, ayin için Erdek'e gelen ve Bandırma'daki otelinde konaklayan Fener Rum Patriğine, otizmli çocukların yaptığı ve çivi sanatından oluşan işlemeyi tablo halinde Bartelemousa hediye etti.

Otizmli bireyler Patrik için özel yaptı

FENER Rum Patriği Bartholomeos, Erdek'te bulunan Kirazlı Manastırındaki ayine katılmak üzere geldiği bölgede konaklama için Bandırma Grand Asya Hotel'i tercih etti. 
Balıkesir ve Bandırma'daki Asya Oteller zincirinin sahibi ve Kurşunlar A.Ş'nin patronu Murat Kurşun  otelde kaldığı süreçte Bartholomeos’a eşlik etti.

Murat Kurşun, Rum Patrikhanesinin kurumsal logosunu, çivi sanatından oluşan bir işlemeyi tablo halinde Fener Rum Patriği Bartelemous'a hediye etti.

OBİDEV'İ ANLATTI

Balıkesir OBİDEV (Otizmli Bireyleri Destekleme Vakfı) kurucusu ve yönetim kurulu üyesi olan Murat Kurşun, vakfın dayanışma sembolü olan heykeli de günün anısı olarak Bartelemous'a takdim ederek vakıf çalışmaları ile vakfın ulusal boyutta da gündeme gelmesi konusunda bilgi paylaşımında bulundu. (Kaynak: YeniHaberGazetesi)

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 21:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228