Balıkesir'de Karesi ile 3 ilçe başkan adayı belli oldu

CHP’nin 31 Mart yerel seçimleri öncesinde merakla beklenen Belediye Başkan adaylarının bir bölümü daha belli oldu. Balıkesir Büyükşehir için milletvekili Ahmet Akın'ı aday gösteren CHP, Karesi, Sındırgı, Gömeç ve Gönen ilçe belediye başkan adaylarını da açıkladı.

Balıkesir'de Karesi ile 3 ilçe başkan adayı belli oldu

CUMHURİYET Halak Partisi (CHP) 31 Mart yerel seçimleri öncesi Belediye Başkan adaylarının bir bölümü daha belirleyerek açıkladı. 6 büyükşehirin 5'inde belediye başkanları yeniden aday gösterildi.

AHMET AKIN'IN YOL ARKADAŞLARI BELLİ OLUYOR
Balıkesir Büyükşehir Belediye başkan adaylığında tercihini milletvekili Ahmet Akın'dan yana kullanarak kamuoyuna ilan eden CHP, Balıkesir'in Karesi, Sındırgı. Gönen ve Gömeç ilçelerinde de adaylarını belirledi.


Balıkesir'in köklü aileleri Tellioğlu'nun en küçükleri olan Levent Tellioğlu (soldaki), sosyal ve kültürel etkinlikleri katkısıyla biliniyor. Levent Tellioğlu, bir dönem Balıkesir Genç İşadamları Derneği (BAGİAD) başkanlığını yapmıştı. Balıkesir Musiki Derneği'nin başkanlığını da yürüten Tellioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ile birlikte.

KARESİ'YE TELLİOĞLU AİLESİNDEN ADAY
Buna göre, Karesi'de işadamı Levent Tellioğlu, Sındırgı'da Tuncay Öztürk, Gömeç'te Mehmet İrem Himam, Gönen'de ise İbrahim Palaz 31 Mart seçimlerinde CHP adayı olarak yarışa katılacak.

İŞTE DİĞER 212 BAŞKAN ADAYI
CHP'nin 8'i büyükşehir olmak üzere 212 seçim bölgesinde belediye başkan adayları şöyle:

ISTE 212 YERDEKI CHP BELEDIYE BASKAN ADAYLARI.pdf

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 21:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228