Balıkesir için dâhiyane projesine STK'lardan destek

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, Balıkesir Ticaret, Sanayi, Esnaf Odalarıyla Ticaret Borsası ve Küçüksan ziyaretinde Balıkesir'i ortak akılla yönetip yıldızını parlatacak projesini açıkladı. Dâhiyane projeye Sivil Toplum Kuruluşları büyük destek verdi.

Balıkesir için dâhiyane projesine STK'lardan destek

BALIKESİR BİRLİKTE YÖNETİLECEK
‘Cumhur İttifakı’nın il başkanları, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkan adayı Hasan Avcı ve Karesi Belediye Başkan adayı Dinçer Orkan ile birlikte sahaya çıktı. Ak Parti ve MHP’liler Ticaret Odası, Ticaret Borsası, MÜSİAD ve Esnaf Sanatkarları Odaları Birliği’ni ziyaret edip iş dünyasının beklentilerini dinledi, yapacaklarını anlattı.


MHP İL BAŞKANI DA EŞLİK ETTİ
Yerel seçimlere ‘Cumhur İttifakı’ çatısı altında girecek olan Ak Parti ve MHP kurmayları birlikte sahaya çıktı. Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sağlam, MHP İl Başkanı Orhan Dereli, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkan adayı Dinçer Orkan, AK Parti Altıeylül ilçe başkanı Ayhan Atahan, AK Parti Karesi Sezai Doğan ilçe başkanı ile birlikte iş dünyasını ziyaret etti.


ORTAK AKIL İLE HAREKET EDİLECEK
Ak Parti ve MHP’li kurmaylar Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkan adayı Hasan Avcı ve Karesi Belediye Başkan adayı Dinçer Orkan, Başkan Rahmi Kula’dan iş dünyasının beklenti ve taleplerini dinledi.


BALIKESİR ATILIM PLATFORMU
Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, “Birlik, beraberlik ve uyum içinde çalışacak; ortak akıl ve istişare ile hareket edeceğiz. Bunun ilk adımını da bugün attık. Balıkesir’in ekonomik ve ticari anlamda gerçek potansiyelini ortaya koymak ve şehrin dinamiklerini harekete geçirmek amacıyla Balıkesir Atılım Platformunu kurmak için düğmeye bastık. Hayırlı olsun” dedi.


FARUK KULA'DAN SAMİMİ YAKLAŞIM
Cumhur İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkan adayı Dinçer Orkan, Altıeylül Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, Cumhur ittifakının temsilcileriyle birlikte Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.


ORTAKLAŞA HAREKET
Ziyarette Balıkesir’in tarım ve hayvancılık alanındaki sorunları, çözüm önerileri ve yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Partililer ziyaretlerini Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği, Ziraat Odası, BASİAD, MÜSİAD ve KÜÇÜKSAN ile sürdürdü. 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 20:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228