Balıkesir Ticaret Bakanı Pekcan'ı ağırladı

Balıkesir programına Vali Ersin Yazıcı'yı ziyaret eden Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, daha sonra esnaf temsilcileriyle sanayici ve iş insanlarıy buluştu.

Balıkesir Ticaret Bakanı Pekcan'ı ağırladı

Vali Yazıcı ve kent protokolü tarafından valilik bahçesinde karşılanan Bakan Pekcan, daha sonra şeref defterini imzaladı. Bakan Pekcan, şeref defterini imzaladıktan sonra Vali Yazıcı ile bir süre görüştü.

Ziyaret sırasında Bakan Ruhsar Pekcan'a, ziyaretlerinin kendilerini şereflendirdiğini belirterek sözlerine başlayan Vali Yazıcı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın, programları dâhilinde Türkiye'yi Doyuran İl Balıkesir'e geldiğini, büyük bir nezaket örneği olarak Valiliğimize de ziyarette bulunduğunu, bu anlamda şahsı ve Balıkesirliler olarak teşekkürlerini arz etti.

DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE ZENGİN BİR YAPIYA SAHİPTİR

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'a Balıkesir'i anlatan Vali Yazıcı, "İlimiz, verimli toprakları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir yapıya sahiptir. Turizm açısından şehrimizin; doğa turizmi, kültür ve tarih turizmi ile termal turizm alanlarında önemli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Balıkesir ve ilçeleri termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal bileşimleri açısından ülkemizin üstün nitelikli şifalı suları arasında yer almaktadır."dedi.

Bakan Pekcan Vali Yazıcı ile birlikte Balıkesir'de ticaret erbabının durumu, beklentileri ve yapılanlara ilişkin değerlendirmelerde bulundular.​

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Balıkesir'deki diğer programlara katılmak üzere Valilikten ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 15:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228