Bizim Başkan Yücel Yılmaz'a 24 saat yetmiyor

İstanbul'un üç katı büyüklükteki coğrafyası ve doğal, kültürel, ekonomik varlıklarıyla Türkiye'nin "10 Numara" ili Balıkesir'i yöneten Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, hemşehrilerine verdiği sözü yerine getirmek amacıyla günün 24 saatini arazide geçiriyor.

Bizim Başkan Yücel Yılmaz'a 24 saat yetmiyor

Balıkesir'in her ilçesinde vatandaşlarla olan buluşmalarına ve esnaf ziyaretlerine devam eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Gönen'deydi.

Gönenli hemşehrileri ile selamlaşıp esnaf ziyareti yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin AK Partili Başkanı Yücel Yılmaz, her fırsatta halkla beraber yürüdüklerini ve Balıkesirlilerin sesine kulak verdiklerini kaydetti. Gönenlilerin talep ve beklentilerini dinleyen Başkan Yücel Yılmaz, "Vatandaşlarımızın fikir ve önerilerini hassasiyetle dinliyor, hayır dualarını almak için çalışıyoruz. Halkımızla el ele, gönül gönüle hizmet üretme gayretindeyiz" dedi.

Vatandaşların teveccüh, ilgi ve güler yüzünün çalışma azimlerini arttırdığını ve kendisine enerji verdiğini söyleyen Başkan Yücel Yılmaz, "Güveninize ve teveccühünüze layık olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.
Yılmaz'a ilçedeki ziyaretleri sırasında Gönen'in CHP'li Belediye Başkanı İbrahim Palaz eşlik etti.


Aynı zamanda Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Başkanı olan Yücel Yılmaz, Gönen ziyaretleri kapsamında, ilçe Belediyesince bu yıl 27'incisi düzenlenen Ulusal Sebeplili Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşlerini de izledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 17:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228