Bugün seçim olsa AK Parti Balıkesir'de

Balıkesir'in 20 ilçesinde vatandaşlarla yüz yüze görüşülerek yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, AK Parti'nin Balıkesir'e alacağı oy oranı aşağı-yukarı belli oldu. Açıklanan sonuçlar muhalefet partilerini groki duruma düşürürken AK Parti'de yüzleri güldürdü. Geçen yıl yapılan ankette Balıkesir'in yüzde 47.1 olan Büyükşehir Belediye Başkanlarının "Performans Ölçümü", Zekai Kafaoğlu'nun 5 aylık döneminde yüzde 57.3'e yükseldi.

Bugün seçim olsa AK Parti Balıkesir'de
DÜNYA Araştırmacılar Derneği (ESOMAR) üyesi olan ORC (Objektive Research Center) tarafından yapılan Yerel Yönetimler Performas Araştırmasının "Büyükşehir Belediye Başkanlarının Performası" bölümünün sonuçları açıklandı. 

ORC Araştırma Şirketi, AK Partili 18 Büyükşehir Belediye Başkanlığına yönelik gerçekleştirdiği 2019 Yerel Seçim Değerlendirmesinin sonuçlarını açıkladı. Değerlendirmede; Parti Memnuniyeti, Belediye Başkanından Memnuniyet, Yeni Aday Talebi ve Diğer Parti Adaylarının Sonuca Etkisi belirlendi. 



Balıkesir ankette yüzde 57.3 ile memnuniyetin en yüksek olduğu iller arasında yer alırken, Zekai Kafaoğlu'nun siyasi yaşamının her kademesinde halkla kurduğu iletişim farkı da ortaya çıktı.
AK PARTİ'NİN YÜZÜ GÜLÜYOR
Zekai Kafaoğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte "bahar havası"nın yaşandığı AK Parti'de son anket sonucunun da açıklamasıyla birlikte teşkilatların yüzü gülmeye başladı.
AK Parti MKYK üyesi Ali Aydınoğlu, partinin  Balıkesir ili genelinde Zekai Kafaoğlu için yaptırdığı anketin yüzde 57.3 olduğunu açıkladı.
Aydınlıoğlu, "Başkanımız Zekai Kafaoğlu'nun Balıkesir'de karşılığı var. Her kesim tarafından seviliyor. AK Parti'nin Balıkesir'de seçimi kazanamaması için çalışanlara inat oyumuz giderek artıyor. Zekai Kafaoğlu'ndan memnuniyet yüzde 57.3. Bu geçen yıl 47.1 bir idi. AK Parti olarak hedefimiz önce Büyükşehir Belediye, ardından Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 60 oy oranını yakalamaktır." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 12:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ünzile şenoglu
Ünzile şenoglu - 12 ay Önce

Mükemmel AKP ve Zekai Başkan

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228