Çelik, 12 Eylül sınavını geçti!

Ak Parti İl Başkanı Adil Çelik, "hayır" oylarının fazla çıkmasına karşın, üstün çalışmaları nedeniyle parti genel merkezinin takdirini kazandı.

Çelik, 12 Eylül sınavını geçti!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem, Anayasa Değişikliği için yapılan halk oylaması sürecinde yoğun emek ve gayret sarf eden Balıkesir Teşkilatına teşekkür etti.
Genel Başkan Yardımcısı Erdem, İl Başkanı Adil Çelik’e gönderdiği yazılı mesajında şunları söyledi:
“Türkiye’yi çağdaş uygarlıkların üzerine çıkarma sürecinde aldığınız görevden dolayı şahsınızda tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Artık Türkiye; daha özgür, daha müreffeh, daha demokratik, daha yaşanılır, daha güvenilir, daha güçlü bir Türkiye olacaktır. Güçlü ve büyük Türkiye için ortaya koyduğunuz yüreğinizden dolayı size teşekkür ederim. Bu duygularla başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.”
Ak Parti İl Teşkilatı'nda, parti yöneticileri yanında partili belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleriyle yaptığı toplantıda da, referandumdaki çalışmaları nedeniyle İl Başkanı Adil Çelik'e herkesin huzurunda teşekkürlerini sundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner151

banner215