CHP'de kadın ve gençlik kolları yenilendi

CHP Balıkesir Merkez İlçe’de kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ile yönetimler yenilendi.Başkan Boyuer, "Bir parti kadınlar ve gençler olmadan başarılı olamaz" dedi

CHP'de kadın ve gençlik kolları yenilendi
AJANS(10) CHP Balıkesir Merkez İlçe’de kadın kolları ve gençlik kolları yenilendi.
Kadın Kolları başkanlığına avukat Ayşe Özkan, Gençlik Kolları başkanlığına Balıkesir Üniversitesi öğrencisi Erbenur Atlı getirildi.
Kadın Kolları Ayşe Özkan başkanlığında Hülya Çırak, Şükran Özdemir, Nurşen Çilesiz, Lütfiye Kart, Leyla Yılmaz, Nimet Özkan, Selver Asan, Türkan Kocabaş’tan oluştu.
Gençlik Kolları’nda Erbenur Atlı başkanlığında Tufan Kaplan, Ali Akkurt, Ayşin Karahan, Nuray Altay, Olcay Bayrakçı, Salih Dinçer Zengin, Bayram Özen, Pınar Bayraktar görev aldı.
KADINLAR VE GENÇLER
OLMAZSA BAŞARI OLMAZ
CHP Merkez İlçe Başkanı Ömür Boyuer , düzenlediği basın toplantısıyla yeni başkanları tanıttı. Boyuer, "Bir parti kadın ve gençler olmadan başarılı olamaz..Yeni kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerinin partimize güç katacağına inanıyorum” dedi.
Başkan Boyuer, Kadın Kolları eski başkanı Hülya Şen’in çocuğunun öğrenimi nedeniyle İzmir’e taşındığını, Gençlik Kolları eski başkanı Özgür Ateş’in Afyon Kocatepe Üniversitesi’ni kazandığını, bu nedenle değişikliklere gidildiğini açıkladı.
İLK MESAJLARI CUMHURİYET OLDU
Yeni başkanların ilk mesajı ile Cumhuriyet Bayramı ile ilgili oldu. CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özkan, Cumhuriyet’in Atatürk’ün en büyük devrimi olduğunu belirtirken, “Biz kadınlar demokratik ve laik temellere oturan cumhuriyetimizin bize sağladığı haklardan ödün vermemeye ve cumhuriyetimize her zaman sahip çıkmaya kararlıyız” dedi.
CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erbenur Atlı, “Biz gençler, Atamızın Gençliğe Hitabesi’nden yola çıkarak cumhuriyeti ve Atatürk devrimlerini, dahili ve harici tüm düşmanlarımıza karşı korumayı bir görev addediyoruz. Bu görevi gerçekleştirmede özellikle içinde bulunduğumuz dönemde daha azimli ve daha kararlıyız. Çünkü muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur” diye konuştu. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228