Cumhur İttifakı Sütlüce'de zafer provası yaptı

Altıeylül Belediye Başkanı ve adayı Hasan Avcı, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz'la birlikte gittiği Sütlüce Mahallesinde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Manzara, Cumhur İttifakının 31 Mart gecesi kutlamalarının provası şeklindeydi.

Cumhur İttifakı Sütlüce'de zafer provası yaptı

Sütlüce’de düzenlenen mitingde konuşan Başkan Avcı, daha yeşil bir Altıeylül için çalışacaklarını söyledi. Boş buldukları her yeri yeşil alana çevirmek istediklerini belirten Avcı, Altıeylül’ü inşa ederken gençleri de ihya etmeyi unutmayacaklarını ifade etti.

Seçim çalışmalarını Sütlüce Mahallesi'nde sürdüren Altıeylül Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Hasan Avcı, düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. Cumhur İttifakı’nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ında katıldığı mitingde Avcı, sevdasının Altıeylül olduğunu söyledi. Mitingde AK Parti ve MHP’nin belediye meclis adaylarının yanı sıra partilerin ilçe başkanları ve kadın ile gençlik kolları üyeleri de yeraldı.

Altıeylül’e değer katmak istediklerini ifade eden Avcı, “Bu yolda inşallah önümüzdeki 5 yılda da Altıeylül'de değer katmaya, garib-gurabanın derdiyle dertlenmeye, kimsesizlerin kimi olmaya, ihtiyaç sahiplerinin derdini çözmeye, bende varım diyen sevgili personelimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Sahaya Cumhurbaşkanımız tarafından Balıkesir’in Büyükşehir adayı gösterilen Cumhur İttifakı’nın, AK Parti’nin ve MHP’nin adayı Yücel Yılmaz ile birlikte karşınızdayız” dedi.

SÜTLÜCE’YE MAHALLE KONAĞI MÜJDESİ

31 Mart akşamı Büyükşehir ve Altıeylül’de Cumhur ittifakının bayraklarıyla seçim zaferini taçlandırmak istediklerini söyleyen Başkan Avcı, “Bir yılı aşkın bir süredir Altıeylül’e hizmet etmeye çalışıyoruz. Bütün mahallelerimize olduğu gibi Sütlüce’ye de hizmet etmek için gecemizi- gündüzümüze katıyoruz. Parklar yapmaya çalışıyoruz. Yollar yapmaya çalışıyoruz. Caddelerimizi daha güzel ve çekici hale getirmeye çalışıyoruz. Kırsal mahallelerimizden başlayarak, kilit parke taşı çalışmalarını büyük ölçüde tamamladık. Şimdi de bu sene itibariyle merkezde kilit parke döşeme çalışmalarına başladık. İnşallah, Allah nasip ederse önümüzdeki süreçte, çok daha güzel bir Sütlüce için beraber çalışacağız. Sütlüce’ye çocuklarımız için içerisinde kütüphane olan Millet Kıraathanesi şeklinde, yaşlılarımız, vatandaşlarımız için kafeterya, kuaför ve berber hizmetlerinin olduğu. Gençlerimizin kütüphane hizmetlerinden faydalanabileceği güzel bir mahalle konağını da kazandıracağız” diye konuştu.

‘DAHA YEŞİL VE NEFES ALAN BİR ALTIEYLÜL’

Buldukları her alanı yeşil alana çevirmek istediğini belirten Avcı konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Daha güzel, daha yeşil, nefes alan bir Altıeylül inşa etmek istiyoruz. Gençlerimizi de unutmayacağız. Gençlerimizi spor alanlarına kavuşturacağız. Gençlerimizi ihya etmeyi ihmal etmeyeceğiz. İnşaat mühendisiyim. Şehrimizi inşa edeceğiz. Ama şehrimizi inşa ederken, gençlerimizi ihya etmeyi unutmayacağız. Hazreti Fatih diyor ki: ‘Gençleri ihya etmezseniz, inşa ettiğiniz o şehri, o gençler yıkar’. Onun için biz önce çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştireceğiz”.

YILMAZ: “BALIKESİR YÜKSELEN YILDIZ OLACAK”

Başkan Avcı’dan sonra konuşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz’da Başkan Avcı’ya güvendiğini belirtti. Başkan Avcı’nın çalışkanlığına, inşaat mühendisi olmasına, dürüstlüğüne ve millete olan sevgisine güvendiğini ifade eden Yılmaz, “Balıkesir ekonomisiyle, istihdamıyla, tarımıyla Türkiye’nin yükselen yıldızı olsun. Bunu sizlerin destekleriyle yapacağız. 5 yıldır Karesi Belediye Başkanlığı yapıyorum. 5 yıl boyunca insanımızla hasbinal ettik, onlarla beraber çalıştık. Çocukları severzi mantığıyla hareket ettik. Herkesin çocuğunu kendi çocuğumuz kabul ettik. Fakirimiz, yetimimiz, yoksulumuz varsa belediye olarak sahip çıkmaya çalıştık. AK Parti yeniliklerin partisi. Yeni Türkiye’yi kurmak için bizim dönemimizde çok seçim yapıldı. Hep beraber seçimlerden başarıyla çıktık. Her zaman desteğinizi arkamızda hissettik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 16:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228