Demiraslan üç başkandan istifasını istedi

Balıkesir'de hedefi "20 İlçe, 20 Belediye" diye teşkilatları harekete geçiren Demiraslan, sıkıntı görülen Edremit, Bandırma ve Erdek'te değişime gitti. 

Demiraslan üç başkandan istifasını istedi

AK Parti Balıkesir il başkanlığına getirilmesiyle birlikte teşkilatlarına ivme kazandıran Av. Hasan Demiraslan, bunun karşılığını partisine 5 milletvekili kazandırarak aldı. 
Şimdiki hedefi "20 İlçe, 20 Belediye" olarak belirleyip teşkilatları harekete geçiren Demiraslan, sıkıntı görülen Edremit, Bandırma ve Erdek ilçelerinde değişime gitti. 
YENİ YÜZLERDEN GÜÇLÜ TEŞKİLATLAR


AK Parti'de, Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, Erdek İlçe Başkanı Kemal Kayan ile Edremit İlçe Başkanı Metin Örkçü görevden alındı. Yönetimleri müstafi durumuna düştü. 
CHP'li belediyelerin bulunduğu bu ilçede, yerel seçimleri AK Parti'ye kazandıracak teşkilat yapısının olşutrulacağı öğrenildi. 
DEMİRASLAN : HEDEFİMİZ BÜYÜK


AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, 24 Haziran zaferi ardından yeni bir destan yazmayı hedeflediklerini söyledi. Demiraslan,  "Hedefimiz büyük, 20 İlçede Belediyeleri kazanmak için inancımızda, enerjimizde tam." diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 18:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228