Edip Uğur'un sağlığında son durum

İki gece önce sahur vaktinde fenalaşarak ambulansla Atatürk Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alınan Balıkesir eski Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un sağlık durumunda iyiye gelişmeler yaşanması üzerine taburcu edildi. Uğur'un tedavisine evinde devam edilcek.

Edip Uğur'un sağlığında son durum
DOKTOR NE DİYOR?

Atatürk Şehir Hastanesi Başhekimi Adil Ozan Gökuç, taburcu ettiklerini açıkladığı Edip Uğur'un sağlık durumuyla ilgili şu bilgiyi verdi: 
“1 günlük yoğun bakımdaki takibinden sonra servise çıkardık.  Bugünde durumu daha iyi olduğu için taburcu ettik. Başlanan antibiyotik tedavisi evde de devam edecek. Tedavi sürecinden sonra hastaneye kontrole gelecek. Bu süreç bir hafta 10 gün devam edecek.”   

TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI
Bu arada Edip Uğur, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı:
Uğur'un mesajı şöyle:

"Geçirmiş olduğum rahatsızlıktan dolayı tedavi sürecimde tüm tıbbi bilgi ve yardımlarını esirgemeyen başta Atatürk Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Adil Ozan Gökuç olmak üzere tüm hastane hekim ve personellerine,
Rahatsızlığımı haber aldıkları ilk andan itibaren gerek hastaneye gelerek, gerek telefonla bilgi alarak iyi dileklerini sunan, şifa bulmam için dua eden, Türkiye’nin dört bir yanından arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlarıma, Balıkesirli hemşehrilerime ve her zaman yanımda olan aileme TEŞEKKÜR EDERİM
AHMET EDİP UĞUR"
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 15:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228