GARANTİ VERDİ, YAPILMAYACAK

Uğur, "Bu tesisin kurulmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

GARANTİ VERDİ, YAPILMAYACAK

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur, Dursunbey'e bağlı Odaköy'de kurulması planlanan depoloma tesisiyle ilgili köy sakinlerine garanti verdi. Uğur, "Bu tesisin kurulmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur, 'Çözüm Süreci'ni anlatmak için gittiği Dursunbey'de vatandaşlarla bir araya geldi. Kendisine iletilen sorunları dinledi.

Mıcırlar Köyü Muhtarı, Odaköy’de yapılması planlanan atık depolama tesisiyle ilgili söylentilerin yeniden hortladığını hatırlattı. Bu söylentilerin asılsız olduğunu belirten Uğur, bu durumun sürecin bir devamı olduğunu hatırlatarak, "Ancak, süreç tamamlandığında bu tesisin kurulmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

Yöredeki vatandaşların içini rahatlatan açıklamalarda bulunan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur, hayvan yetiştiricilerinin sorunlarını da dinledi. Uğur, ilçeye acilen bir mezbaha kazandırılması için çalışma başlatacaklarını açıkladı. Hayvan yetiştiricilerinin sorunlarını dinleyip, istekleri konusunda onlara esnek davranılıp yardımcı olunmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2013, 10:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228