İşte Edip Uğur'un son açıklaması

AK Parti'nin istifasını istediği belediye başkanları arasında görevini sürdüren tek başkan olarak dikkatleri üzerinde toplayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, bugün son bir açıklama daha yaptı.

İşte Edip Uğur'un son açıklaması
BALIKESİR Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Edip Uğur, "İstifa ile ilgili bir açıklama yapacak mısınız?" sorusuna, 30 Ekim Pazartesi günü kararını açıklayacağı yönünde yanıt verdi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istediği belediye başkanlarından Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Edip Uğur, bugün katılmayacağı açıklanan meclis toplantısına geldi.
Basın mensupları ise toplantıya alınmadı.
Toplantı öncesi "İstifa ile ilgili bir açıklama yapacak mısınız?" sorusuna Başkan Uğur, "Pazartesi günü saat 17.00'de açıklama yapacağız, kararımızı açıklayacağız. O zaman kamuoyu kararımızı öğrenmiş olacak" yanıtını verdi.
Başkan Uğur buna rağmen kararının hangi yönde olduğuna dair konuşmadı.
Bu arada, Uğur'un, basına kapalı gerçekleşen Belediye Meclisi toplantısında da, istifa konusunu gündeme getirmediği öğrenildi. Ayrıca, CHP'li Erdek ve Bandırma Belediye Başkanlarının yaptıkları konuşmada, "seçimle gelen seçimle gider" vurgusu yaptıkları belirtildi. 
Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 19:44

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner151

banner215