Kuva-yi Milliye meydanında mahşeri kalabalık

Balıkesir tarihi günlerden birine daha ev sahipliği yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'la buluşmak için ilçelerden gelen onbinlerce Balıkesirli, Kuva-yi Milliye Meydanını hınça hınç doldurdu.

Kuva-yi Milliye meydanında mahşeri kalabalık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Balıkesir mitinginde mahşeri bir kalabalık vardı.


31 Mart Yerel seçimlerine  seçimlerine 41 gün kala Cumhurbaşkanı ve AK  Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan mitinglerine devam ediyor..


Aday tanıtımı ve toplu açılış törenleri vesilesiyle yaptığı ziyaretler hariç, seçim kampanyası çerçevesinde sekizinci il mitingini Balıkesir'e gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuva-yi Milliye Meydanında yaklaşık 80 bin kişiye hitap etti. 


Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Yücel Yılmaz ile ilçe belediye başkan adaylarını tek tek tanıtan Erdoğan, Cumhur İtifakının MHP'li başkan adayları Osman Kılıç (Balya) Nazmi Başaran (Ayvalık) ve Tuncay Kılıç'ı (Edremit) sahneye davet ederek Balıkesirlilere emanet ettiğini söyledi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediyecilikte 25, hükûmette 17 yıllık bir tecrübeye sahip olduklarını, bu süreçte başardıkları her hizmet, diktikleri her eser, kazandıkları her başarının, kendileri için için sadece bir sonraki adımın işareti olduğunu kaydetti. 


Asla “tamam”, “yeter”  ve “yorulduk” demediklerini, her güne daha azimli, daha enerjik, daha kararlı başladıklarını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şimdi belediye başkanlıkları için bir kez daha milletin karşısına çıkarak milletten destek istediklerini belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 20:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner229

banner151

banner215

banner228