Şimdi herkes sussun, vatandaş konuşuyor!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, hakkında ortaya atılan istifa iddiaları için Balıkesirliler de görüşlerini sosyal medya aracılığıyla dillendirdi. Binlerce vatandaş Balıkesir'deki değişime dikkat çekti, "meyve veren ağaç taşlanır" ata sözüne atıfta bulunarak Edip Uğur'a, "durmak yok yola devam" mesajı verdi.

Şimdi herkes sussun, vatandaş konuşuyor!
Edip Uğur, hakkında çıkarılan istifa iddialarını yalanladığı kamuoyu açıklamasını sosyal medya hesabından da paylaştı. "Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile yola devam" cümlesiyle biten açıklamanın altına Balıkesirliler de yorum yaparak görüşlerini dile getirdi. 


İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR

Vatandaşların büyük bir bölümü, Balıkesir'in Edip Uğur dönemiyle birlikte önemli bir ivme yakaladığına dikkat çekerek  "meyve veren ağaç taşlanır. İt ürür kervan yürür, durmak yok yola devam" görüşünde birleşti.  
Edip Uğur'a destek verdi. 

AHLAKSIZ KAMPANYA


"Balıkesirimize değerli bir belediye başkanı seçiliyor müthiş işler çıkarıyor yaptığı icraatlar projeler ortada Balıkesirimizi her yönüyle marka yapma amacında ve yapıyorda." görüşünü paylaşan bir vatandaş, bazı çevrelerin yürüttüğü karalama kampanyasını ahlaksızlık olarak değerlendirdi.

Balıkesirliler yanında, yurdun değişik bölgelerinden vatandaşlar da Uğur'a sahip çıktı. Bu mesajlardan biri şöyle:
"Başkanım Ankara,da yaşayan bir vatandaş olarak çalışmalarınızı taktir ve minnetle karşılıyorum, Balıkesir halkı sizin gibi bir başkana sahip olduğu için gurur duymalı ve arkanızda durup desteklerini esirgememeli diye düşünüyorum."

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 21:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner207

banner214

banner151

banner215